Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaka stadnine polecacie ??

~kasiax niezalogowany
13 czerwca 2012r. o 7:43
Tez tak myśle, pojeździć po stajniach i zobaczyć gdzie bardziej sie podoba. Ja już swoją wybrałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9193
#PantaPlast nieaktywny
20 czerwca 2012r. o 22:23
Ja juz jezidziłam w dobrej włodzicach kliczków i raz w kraśniku . Juz 4 lata jeżdże ale zastanawiam się ( terz jestem w e włodzuicach ) czy nie zmienic stajni na kliczków . W sumie tam najbardziej sie mi podobało :P ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mańks niezalogowany
7 grudnia 2012r. o 19:34
Ja nie mogę znaleźć żadnego adresu w internecie, po prostu nic nie ma! Czy te stadniny jeszcze istnieją? Czy oni tam uczą jeździć czy tylko można wypożyczyć konia jak ktoś już potrafi? Są jakieś numery telefonów żeby się skontaktować, wypytać? Wolałabym najpierw zadzwonić, niż jechać tak w ciemno. Myślałam o Włodzicach, Kraśniku, Kliczkowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mańka niezalogowany
7 grudnia 2012r. o 19:37
Ja nie mogę znaleźć żadnego adresu w internecie, po prostu nic nie ma! Czy te stadniny jeszcze istnieją? Czy oni tam uczą jeździć czy tylko można wypożyczyć konia jak ktoś już potrafi? Są jakieś numery telefonów żeby się skontaktować, wypytać? Wolałabym najpierw zadzwonić, niż jechać tak w ciemno. Myślałam o Włodzicach, Kraśniku, Kliczkowie.
Znalazłam jedynie stronę internetową Kliczkowa, ale z tego co widzę jest tam bardzo drogo (no nie wiem, chyba że wszędzie tak jest ;o ) i to jest chyba bardziej nastawione na gości hotelu niż na takich uczniów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~axen niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 13:14
Jak to nic nie możecie znależć ??
Do kogo chcecie nr tel. to wam skombinuję ;)
Wystarczy dobrze w google wklepać i wyskakuje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julek niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 13:37
Stadninę w Kliczkowie prowadzi Pan Andrzej,poważny gość znający się na robocie i opiece weterynaryjnej-lekarz weterynarz,warunki do ugadania ,nic na siłę,też zmieniałam,ale juz tu zostanę ,a i teren cudowny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwka niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 16:23
Ja polecam Włodzice:)) Naprawde dobrze uczą i fajne konie są:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:( niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 12:11
nie powiedziałam bym, że pan wyżej wymieniony to człowiek aż tak kompetentny :(
był u mojej ciężarnej klaczy i rozczyszczał ja przed oźrebieniem :/ zrobił to fatalnie i na dodatek powiedział, że to moja wina, że kopyto pękło w górę, że ja konia na pastwisko zmarznięte puszczałam a to była klacz która miała 2 tygodnie do wy-źrebienia więc stała w boksie,
większego nonsensu w życiu nie słyszałam szczerze żałuje, że był u mnie bo konia teraz muszę kuć na przody bo ma zmasakrowane przez niego :( teraz mam kowala o niebo lepszego który próbuje skorygować jego błędy już rok czasu :(
z własnego doświadczenia nie polecam kontaktu z nim ale jak kto uważa

ps to w skrócie bo większego nonsensu w życiu nie słyszałam :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza