Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Jaka stadnine polecacie ??

~zola00 niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 16:08
Polecam gospodarstwo Patalejowo we Włodzicach Wielkich, 10 km od Bolesławca. Super ludzie i koniki oczywiście też:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 17:20
~:( napisał(a): nie powiedziałam bym, że pan wyżej wymieniony to człowiek aż tak kompetentny :(
był u mojej ciężarnej klaczy i rozczyszczał ja przed oźrebieniem :/ zrobił to fatalnie i na dodatek powiedział, że to moja wina, że kopyto pękło w górę, że ja konia na pastwisko zmarznięte puszczałam a to była klacz która miała 2 tygodnie do wy-źrebienia więc stała w boksie,
większego nonsensu w życiu nie słyszałam szczerze żałuje, że był u mnie bo konia teraz muszę kuć na przody bo ma zmasakrowane przez niego :( teraz mam kowala o niebo lepszego który próbuje skorygować jego błędy już rok czasu :(
z własnego doświadczenia nie polecam kontaktu z nim ale jak kto uważa

ps to w skrócie bo większego nonsensu w życiu nie słyszałam :P


a ja większego nonsensu, niż trzymanie źrebnej klaczy w boksie non stop, też nie słyszałam. Ludzie gdzie wy macie mózgi?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
17 stycznia 2013r. o 20:27
Godzinka z haczykiem jazdy od Bolesławca .
http://panoramafirm.pl/dolno%C5%9Bl%C4%85skie,%C5%9Bwidnicki,%C5%BC%C3%B3%C5%82kiewka,27/strzegom_zolkiewka_stadnina_koni-aibawf_kzj.html?gclid=CI_vhr2O8LQCFYdd3godYn4Alw#tab

i nieco bliżej ,okolice Chojnowa

http://panoramafirm.pl/jarosz%C3%B3wka_stadnina_koni/dolno%C5%9Bl%C4%85skie,legnicki,jarosz%C3%B3wka?gclid=CIyN6e6N8LQCFcpZ3godfzYAlw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 20:29
www.tresurakoni.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 10:33
~ napisał(a): a ja większego nonsensu, niż trzymanie źrebnej klaczy w boksie non stop, też nie słyszałam. Ludzie gdzie wy macie mózgi?!


Ja również polecam te stajnie :)
We Włodzicach, z tego co słyszę to też jest OK. więc polecam



Zmoderowano 28.01.2013 godz.21:18 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 10:36
~ napisał(a): www.tresurakoni.pl


Tam jest stajnia? Prowadzą tam jazdy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2013r. o 0:18
~ napisał(a): a ja większego nonsensu, niż trzymanie źrebnej klaczy w boksie non stop, też nie słyszałam. Ludzie gdzie wy macie mózgi?!
ale o kogo masz tu na myśli ?z jakiej stadniny żle ci rozczyścili konia

Zmoderowano 28.01.2013 godz.21:19 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2013r. o 10:31
To proste zmień weta. kowala, a nie wylewaj żali w internecie.
Polecam Jaroszówkę i strzegom ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.