Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaka stadnine polecacie ??

~B-c niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 18:33
Od ostatniego wpisu minęło pół roku.
Może wymienicie swoje aktualne spostrzeżenia dotyczące stajni w okolicach bolesławca?
Chciałabym zapisać córkę na zajęcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xz niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 19:56
Jak najbardziej Włodzice. Dobry trener, miła atmosfera o co ciężko w innych stajniach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MagnaCarta niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 22:04
Ja też polecam Włodzice :) Trener jest wymagający, ale dzięki temu naprawdę można się dużo nauczyć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biber niezalogowany
4 czerwca 2013r. o 22:37
Zdecydowanie polecam stajnie BMW ...................nawet po mieście często widać galopujących starych koni jak i źrebaki niedojrzałe, próbują przeskoczyć spowalniacze na jezdni ...............polecam gorąco .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kpp niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 13:06
(...)

Zmoderowano 05.06.2013 godz.13:33 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawodniczka niezalogowany
23 marca 2014r. o 19:08
Według mnie to zdecydowanie KLiczków :) wspaniałe konie , tereny a przede wszytskim ludzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
23 marca 2014r. o 19:15
A co sądzicie o stajni w Dobrej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
23 marca 2014r. o 19:16
Według mnie nie jest to dobra stajnia....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.