Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~l niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 8:37
Ja jak szukałam pracy to nawet nie przyznawałam się ze studiowałam w WSM. Ogólnie ta uczelnia to moja najgłupsza decyzja jaką podjęłam do tej pory. Skończyłam licencjat i zaczęłam inny kierunek na uniwerku

więc odradzam !! !!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarosz niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 12:17
PORAZKA I KATASTROFA!Uciekac od tej szkoly jak najdalej!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 19:09
A jeśli chodzi tylko i wyłącznie o ,,papier"?Też nie polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 19:09
A jeśli chodzi tylko i wyłącznie o ,,papier"?Też nie polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1930
#mella nieaktywny
28 sierpnia 2012r. o 22:30
jeśli Twemu pracodawcy takie kwalifikacje nie przeszkadzają, to może ok. Ale jeśli w przyszłości znajdziesz się w sytuacji, gdy komuś to się nie spodoba, to może od razu zainwestować te pieniądze w nieco lepszą markę niż wsm. jak już chcesz wydać kasę na papier, to chociaż jakiś bardziej przyjazny pracodawcom. ja też słyszałam o tym, że pracodawcy zastrzegają sobie licencjatów, ale "nie po pwsz i wsm w Legnicy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 22:55
blagam cie podaruj sobie ta szkole......jestem przed obrona! dostalam stypendium na pierwszym roku studiow! mialo byc wplacone na poczet czesnego a teraz dostalam odpowiedz ze nie ma tej kwoty i musze wplacic ze swojej kieszeni!!! bo inaczej nie dopuszcza mnie do obrony!!!! poprostu zenada......idz do kazdej innej ale nie tam! naprawde mamy tam mase problemow! ciagle cos nie tak......nie ma z kim pogadac, bo nikt nie ma czasu.......poziom, jak kazdy inny na prywatnej uczelni!!! ale w Legnicy tego dyplomu nawet nie uzanja! taka renome ma ta szkola, ciagle afer....telewizja......szkoda gadac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2012r. o 9:23
niektorzy skonczyli wsm maja mgr i sa z siebie
dumni, czuja sie wyjatkowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~absolwent WSM niezalogowany
29 sierpnia 2012r. o 11:14
a niektorzy z lekkim uposledzieniem robia doktorat,czy sadzicie ze to wysoki poziom i normalna szkola.Porazka .ODRADZAM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.