Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~Cp niezalogowany
9 września 2012r. o 15:41
~varia napisał(a): czy ktos studiowal prawo w WSM, prosze o opinie


Prawo, jeśli idzie o poziom nauczania jest jak najbardziej ok, trzeba się sporo uczyć, nie ma mowy o zdawaniu "bo płacę". Natomiast o wyczynach władz uczelni nie napisze, bo nie mam teraz na to czasu, bo trzeba by na opisanie tych ludzi poświęcić min. godzinę pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawo wsm niezalogowany
12 września 2012r. o 9:15
Mam pytanie, czy jest wyzszy poziom niz we Wrocku? chce sie przeniesc do WSM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hej niezalogowany
12 września 2012r. o 9:23
oczywiście, że niższy o 50%, więc spokojnie możesz przenieść się, tylko potem nie wiem czy ktoś Cię przyjmie po tej szkole.....przemyśl, bo naprawde jak widzą, że skończona ta szkoła, to od razu dziękują za współprace!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
12 września 2012r. o 9:27
tak też słyszałąm....ale nie maja prawa nas przymusić do magisterki tam!!! od nas z grupy nikt nie zostaje na magisterke! bo jak mamy takie cyrki na licencjacie to co dopiero na magisterce!!! nie mówiąc już o kosztach!!! ja polecam PWSZ w Legnicy, wiele się zmieniło i na luzie tam skończysz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2012r. o 9:45
Pieniądze im subkont wyciekły? Ta uczelnia skłania się ku upadkowi,więc szukają pieniędzy u tych, którzy jeszcze tam studiują, albo mają jeszcze przed sobą obronę. itd. W tegorocznej rekrutacji na wszystkie kierunki zgłosiło się..uwaga: ok. 40 osób! Ale, niee.. właściciel twierdzi, że on teraz robi selekcje, bo mniej studentów, to mniej problemów.

Szczerze nie polecam tej uczelni. Problem jest ze wszystkim. Dziekanat nic nie może zrobić bez zgody właściciela i jego żony; nawet wydać twoich własnych dokumentów. Bo a nóż masz odsetki w kwocie 10 zł, więc najpierw kasa, potem dokument.

Ostrzegam przed studiowaniem na tej uczelni! To że skończysz pięć lat nauki, nie znaczy że się obronisz. Szkoda czasu i pieniędzy, lepiej iść na porządną uczelnię. Mam przykre doświadczenia z Panem D. i całym tym uczelnianym tworem, bo inaczej tego nie można określić. Totalny administracyjny bałagan. Najgorsze jest to, że na to, co ten człowiek (właściciel) tam robi z ludźmi, nie ma mocnych. Ministerstwo nic nie robi, chociaż już mają sporą wiedzę w tym zakresie i przeprowadzali pod koniec ubiegłego roku kontrole. Kwestia stypendiów, czesnego, itd. .. Temat rzeka. Jednak jeśli pomimo to się zdecydujecie się na tą uczelnię: zbierajcie wszystkie dowody wpłat. Bez dowodów wpłat na czesne nie podbijecie legitymacji ani nie dostaniecie indeksu na sesje. Zresztą Pan D. twierdzi, że dowód wpłaty potwierdzony pieczątką banku można podrobić..więc sami widzicie..

Powodzenia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CP niezalogowany
12 września 2012r. o 16:03
~prawo wsm napisał(a): Mam pytanie, czy jest wyzszy poziom niz we Wrocku? chce sie przeniesc do WSM.


Wszystko zależy od danego przedmiotu. Jeżeli idzie o np. kpa to faktycznie będzie lżej. Ktoś wcześniej napisał, że jest łatwiej na WSM-ie o 50%, cóż, tak nie jest, więc na to nie licz, kucie Cie nie ominie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daga niezalogowany
12 września 2012r. o 22:37
oczywiście, że jest łatwiej! ale tak jak mówię......uwaga! bo tam jest poprostu szok!! studenci są nikim!!! ja już dwa lata czekam na termin obrony! szkoda gadać.....nie ma komu tam pracować.....nie mam u kogo sie bronić......teraz przyszło 40 studentów na pierwy rok na całą uczelnie! widać, że ludzie zmądrzeli.......i Ci którzy nie mieli z tą szkołą styczności szczerze GRATULUJE!!!!!!! wszędzie tylko nie tam!!!! ludzie kochani!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CP niezalogowany
13 września 2012r. o 11:13
~daga napisał(a): oczywiście, że jest łatwiej! ale tak jak mówię......uwaga! bo tam jest poprostu szok!! studenci są nikim!!! ja już dwa lata czekam na termin obrony! szkoda gadać.....nie ma komu tam pracować.....nie mam u kogo sie bronić......teraz przyszło 40 studentów na pierwy rok na całą uczelnie! widać, że ludzie zmądrzeli.......i Ci którzy nie mieli z tą szkołą styczności szczerze GRATULUJE!!!!!!! wszędzie tylko nie tam!!!! ludzie kochani!!!



Oczywiście, że nie jest łatwiej. Jeżeli chodzi o "bałagan" to brak słów, a obrony.....to mi przypomina Amber Gold, wie prokuratura, wie ministerstwo i nic, dalej to samo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza