Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

9445
#aniapaula nieaktywny
29 sierpnia 2012r. o 11:59
Ja kończyłam tą szkołę w 2004r. i wszystko było Ok. Nie było łatwo ,mimo,że każdy myślał,że prywatne to będzie luz....wręcz przeciwnie wykładowcy byli wymagający ,ciężko było zdać niektóre przedmioty,zdawali Ci co się naprawdę uczyli i nie było -płacę -więc mam zaliczone....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~varia niezalogowany
8 września 2012r. o 19:14
czy ktos studiowal prawo w WSM, prosze o opinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przeciwnik niezalogowany
8 września 2012r. o 21:51
~varia napisał(a): czy ktos studiowal prawo w WSM, prosze o opinie


prawo jest ok. ale z administracją szkoły nie wygrasz, jeśli masz stalowe nerwy, kupę kasy i dobre znajomości - to droga wolna, ale jeśli jesteś przeciętną szarą osóbką to zginiesz w tej firmie (bo uczelnią jej nie nazwę)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gaga niezalogowany
8 września 2012r. o 23:14
Wyobrażcie sobie taką sytuacje!!!!!!!
skończyłam studia....zostało nam- 120 osób, tylko sie obronić, az tu nagle właściciel karze nam podpisać weksel imblanko!!!!! gdybyśmy niby byli dłużni coś uczelni!!! A my tylko chcieliśmy się obronić.......jakaś katastrofa!!! myśle, że skończy sie na telewizji......prasie i szarpaniu......jak nie podpiszemy weksla to nie dopuszczą nas do obrony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to dopiero skandal!!! nie ma sensu tam studiować!!!!!
OSTRZEGAM PRZED TĄ UCZELNIĄ!!!! na koniec taki numer nam właściciel wywinął......co dalej.......masakra!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9605
#toksyna nieaktywny
9 września 2012r. o 10:11
~gaga napisał(a): Wyobrażcie sobie taką sytuacje!!!!!!!
skończyłam studia....zostało nam- 120 osób, tylko sie obronić, az tu nagle właściciel karze nam podpisać weksel imblanko!!!!! gdybyśmy niby byli dłużni coś uczelni!!! A my tylko chcieliśmy się obronić.......jakaś katastrofa!!! myśle, że skończy sie na telewizji......prasie i szarpaniu......jak nie podpiszemy weksla to nie dopuszczą nas do obrony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to dopiero skandal!!! nie ma sensu tam studiować!!!!!
OSTRZEGAM PRZED TĄ UCZELNIĄ!!!! na koniec taki numer nam właściciel wywinął......co dalej.......masakra!



tak to prawda, słyszałam na własne uszy jak Pan D. o tym mówił grupie studentów, podobno pieniądze z subkont wyciekały i teraz chcą mieć zabezpieczenie... :|

a czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy w razie gdy ktoś nie chce kontynuować magisterki w tej szkole też robią problemy z obroną albo wydaniem dyplomu w terminie? bo słyszałam (ale nie wiem czy to fakt) że trzeba podpisać umowę na magisterkę w tej szkole żeby otrzymać dyplom z licencjata, czy to prawda??

"Strasznie niebezpieczna jest siła, której nie towarzyszy poczucie odpowiedzialności." ~ Archibald Joseph Cronin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
9 września 2012r. o 10:44
Madrzy widze jesteście. Kto znajdzie po tej szkole prace jak wy takie głupoty wypisujecie. A jak Wy się męczyliście to inni niech też zobaczą i sami ocenią!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9605
#toksyna nieaktywny
9 września 2012r. o 11:05
~Ola napisał(a): Madrzy widze jesteście. Kto znajdzie po tej szkole prace jak wy takie głupoty wypisujecie. A jak Wy się męczyliście to inni niech też zobaczą i sami ocenią!!



czyli Twoim zdaniem powinniśmy władze "głaskać po głowach" i chwalić ? przecież to jest niepoważne co tam się dzieje !! może kiedyś było inaczej ale teraz..

"Strasznie niebezpieczna jest siła, której nie towarzyszy poczucie odpowiedzialności." ~ Archibald Joseph Cronin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
9 września 2012r. o 11:17
wciąż widnieją ogłoszenia typu: "przyjmę do pracy jako ... . Z dopiskiem "nie dotyczy absolwentów WSM Legnica". To już mówi samo za siebie..

Zmoderowano 09.09.2012 godz.11:55 - powód: (MX)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza