Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oszukani przez Getin Bank.

~oszukani2012 niezalogowany
20 września 2012r. o 19:28
Witam.
Poszukuję osób, które tak jak ja zostały oszukane przez GETIN BANK. Oszustwo polega na tym, że zakładając"lokatę" bank wcisnął mi ubezpieczenie na życie ŚWIATOWE RYNKI. Lokata zamiast przynosić zyski z mojej "lokaty", co miesiąc zostają mi potrącone składki w wysokości 158zł. Przy podpisywaniu umowy w bolesławieckim oddziale GETIN BANK Pani nie przedstawiła mi tabeli opłat, tylko z góry zaznaczyła, że po 2 latach odbiorę minimum 100% wpłaconych pieniążków a w trakcie trwania lokaty będę mógł wybrać 70%.
W związku z zaistniałą sytuacją, zamierzam zebrać min. 10 osób w celu złożenia pozwu zbiorowego.
Osoby oszukane proszę o kontakt mailowy:
[email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
21 września 2012r. o 0:38
czytaj umowę zanim podpiszesz. Przecież tabela opłat jest do wglądu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
261
#michalpl nieaktywny
21 września 2012r. o 1:11
tieri napisał(a): czytaj umowę zanim podpiszesz. Przecież tabela opłat jest do wglądu


madry polak po szkodzie....ale wyjechal z komentarzem....umiesz udzielac porad...pozal sie borze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 września 2012r. o 7:49
~oszukani2012 napisał(a): Witam.
tylko z góry zaznaczyła, że po 2 latach odbiorę minimum 100% wpłaconych pieniążków a w trakcie trwania lokaty będę mógł wybrać 70%.


Ja bym już tego nie podpisał, bo po co mi lokata, jeśli dostanę min to co wpłaciłem, powinno być min + jakieś tam odsetki, a tak, to było już oczywiste, że to naciągane, w sensie że będziesz za coś bulić w trakcie trwania lokaty, a nie osiągał z niej zysk. Uważam, że to nie oszustwo, w końcu jak by nie było, to informacja, że możesz nic nie zyskać została udzielona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2012r. o 8:51
rozwalają mnie ludzie, którzy... ale mniejsza o to..... widzę,że masz internet:) Brawo !!! Moja rada : wpisz w przeglądarkę "Getin bank Światowe rynki", a zapewniam cie,że w 1,2 sekundę dostaniesz 20 000 linków łącznie ze stroną www.wrobieni.org/viewtopic.php?f=28&t=255... ale zrobisz jak chcesz...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 września 2012r. o 9:49
kolejny pozew zbiorowy i co?...i g...
jesteście jako obywatele na szarym końcu do wypłat własnych pieniędzy
ciekawe jest to że pierwsi w kolejce to skarb państwa ,Zus i skarbówka
państwo które NIE DOPILNOWAŁO że człowiek prowadzi działalność bez odpowiednich zezwoleń ,Zus który NIE WIEDZIAŁ że nie wpływają składki i najciekawsze że skarbówka która od kilku lat NIE ZAINTERESOWAŁA SIĘ rozliczeniami rocznymi ale Was będzie ścigać i karać za błąd o kilka złotych lub spóznienie w terminie... :D
wszystkie wyżej wymienione ,,instytucje,, podzielą się kaską a Wam się powie że ,,przykro nam ale NIC JUŻ NIE ZOSTAŁO,, :D
wtedy zostaną Wam szanowni ,,inwestorzy,, protesty pod sejmem,palenie opon,transparenty i...nic więcej :D
aha-jeszcze jedno będziecie jeszcze mogli...KOCHAĆ OJCZYZNĘ i obrażać się na mnie za to że piszę o Polsce ,,TEN KRAJ,,
...nie życzę Wam powodzenia bo byłoby to śmieszne i głupie zakładając że zdajecie sobie sprawę z tego jak Wasz kraj ma Was głęboko w d...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FALCO2 niezalogowany
21 września 2012r. o 10:42
POPIERAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

falco napisał(a): kolejny pozew zbiorowy i co?...i g...
jesteście jako obywatele na szarym końcu do wypłat własnych pieniędzy
ciekawe jest to że pierwsi w kolejce to skarb państwa ,Zus i skarbówka
państwo które NIE DOPILNOWAŁO że człowiek prowadzi działalność bez odpowiednich zezwoleń ,Zus który NIE WIEDZIAŁ że nie wpływają składki i najciekawsze że skarbówka która od kilku lat NIE ZAINTERESOWAŁA SIĘ rozliczeniami rocznymi ale Was będzie ścigać i karać za błąd o kilka złotych lub spóznienie w terminie... :D
wszystkie wyżej wymienione ,,instytucje,, podzielą się kaską a Wam się powie że ,,przykro nam ale NIC JUŻ NIE ZOSTAŁO,, :D
wtedy zostaną Wam szanowni ,,inwestorzy,, protesty pod sejmem,palenie opon,transparenty i...nic więcej :D
aha-jeszcze jedno będziecie jeszcze mogli...KOCHAĆ OJCZYZNĘ i obrażać się na mnie za to że piszę o Polsce ,,TEN KRAJ,,
...nie życzę Wam powodzenia bo byłoby to śmieszne i głupie zakładając że zdajecie sobie sprawę z tego jak Wasz kraj ma Was głęboko w d...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hehe niezalogowany
21 września 2012r. o 10:47
falco ma racje.. sam bym lepiej tego nie ujął.. Rząd rudego nie dopilnował bo jest zajęty grabiniem tego co jeszcze zostało do wziecia w naszym kraju. No ale cóż chcieliscie rudego to macie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego