Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oszukani przez Getin Bank.

~ niezalogowany
21 września 2012r. o 15:54
falco napisał(a): a jak tam w Prowidencie?...dalej takie wysokie? ;)

Stad sie biora nieszczescia. Prowident nie jest bankiem. Jest instytucja finansowa, ale nie bankiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2012r. o 15:57
~ napisał(a):
Dla pewnosci mam konta w kilku bankach. W kazdym wysokie odsetki.


A możesz zdradzić w jakich to bankach jest wysokie oprocentowanie kont??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 września 2012r. o 19:52
~ napisał(a):
falco napisał(a): a jak tam w Prowidencie?...dalej takie wysokie? ;)

Stad sie biora nieszczescia. Prowident nie jest bankiem. Jest instytucja finansowa, ale nie bankiem.

Twoim ,,nieszczęściem ,, jest natomiast to że nie potrafisz zrozumieć pewnych żartów i bierzesz wszystko zbyt poważnie :)
napisałem też poniżej ,,koniec pitolenia i żartów,, ale tego już nie zauważyłeś (aś)więcej luzu i uśmiechu bo na ,,powagę,, każdy z nas będzie miał wiele,wiele czasu... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2012r. o 21:06
Mimo wszystko - mimo "rudego", marnego państwa, sitwy, mafii, koneksji, poddaństwa Kremlowi, drugiemu Katyniowi,złodziejstwu, zaprzedaniu Rzeczypospolitej, Po-wskim lemingom itp, itp, etc, etc, etc - mimo wszystko jestem za tym żeby... czytać umowy bankowe....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~myślący niezalogowany
22 września 2012r. o 9:28
~oszukani2012 napisał(a): Witam.
Poszukuję osób, które tak jak ja zostały oszukane przez GETIN BANK. Oszustwo polega na tym, że zakładając"lokatę" bank wcisnął mi ubezpieczenie na życie ŚWIATOWE RYNKI. Lokata zamiast przynosić zyski z mojej "lokaty", co miesiąc zostają mi potrącone składki w wysokości 158zł. Przy podpisywaniu umowy w bolesławieckim oddziale GETIN BANK Pani nie przedstawiła mi tabeli opłat, tylko z góry zaznaczyła, że po 2 latach odbiorę minimum 100% wpłaconych pieniążków a w trakcie trwania lokaty będę mógł wybrać 70%.
W związku z zaistniałą sytuacją, zamierzam zebrać min. 10 osób w celu złożenia pozwu zbiorowego.
Osoby oszukane proszę o kontakt mailowy:
[email protected]



Tylko dziwny czlowiek wierzy w to, że po dwóch latach zarobi 100% w polskim banku. Za głupotę trzeba płacić niestety. Życie na tym polega, że cwaniacy się dorabiają na ciemnocie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2012r. o 9:35
Wiesz, iz zalozenia banki to instytucje zaufania publicznego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bankowiec niezalogowany
22 września 2012r. o 10:27
oszukani ??? i bardzo dobrze, taka ciemnote z ciemnogrodu trzeba kasowac, nie umiata pisac i czytac ? to potem sa tego konsekwencje, ciemny cwaniaczek zawsze 2 razy traci ... i nie wypisywac mi tu waszych wypocin to nic nie da !!! skasowani bo widocznie zasluzyliscie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2012r. o 10:51
~myślący napisał(a):
~oszukani2012 napisał(a): Przy podpisywaniu umowy w bolesławieckim oddziale GETIN BANK Pani nie przedstawiła mi tabeli opłat, tylko z góry zaznaczyła, że po 2 latach odbiorę minimum 100% wpłaconych pieniążków a w trakcie trwania lokaty będę mógł wybrać 70%.


Tylko dziwny czlowiek wierzy w to, że po dwóch latach zarobi 100% w polskim banku. Za głupotę trzeba płacić niestety. Życie na tym polega, że cwaniacy się dorabiają na ciemnocie.


Taki myślący to Ty nie jesteś skoro doczytałeś się, że ktoś wierzył iż po dwóch latach zarobi 100% :P
Przeczytaj bardzo powoli i myśl " po 2 latach odbiorę minimum 100% wpłaconych pieniążków" .Pewnie czytając to myślałeś ale o niebieskich migdałkach! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.