Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oszukani przez Getin Bank.

~ niezalogowany
23 września 2012r. o 9:08
~hehe napisał(a): falco ma racje.. sam bym lepiej tego nie ujął.. Rząd rudego nie dopilnował bo jest zajęty grabiniem tego co jeszcze zostało do wziecia w naszym kraju. No ale cóż chcieliscie rudego to macie..
taki kraj jak i jego obywatele. Jeżeli z założenia każdy Polak to złodziej i oszust to czego wymagacie od premiera kraju. Sami kombinujecie jak coś zakombinować by "zarobić" i nie zapłacić ani podatku, ani należnego ZUS-u. Jak coś nie wyjdzie, to pierwsi biegniecie z wyciągniętymi rękami - "Panie Premierze, potrzeba pomocy" !!! Jeżeli, chcieliśmy kapitalizmu walcząc z komuną, to nie oczekujmy, że państwo będzie się za wszystko o nas martwić, a my sami nie musimy ani myśleć, ani czytać umów jakie podpisujemy bo po co ? Przecież jak pani mówi że zarobie za dwa lata 70% to przecież nie kłamie :D
USA to kraj szczęścia i dobrobytu - prawda. A co powiedział kandydat na prezydenta USA - że ci co oczekują jedynie pomocy od państwa i nie umieją o siebie zadbać to ofiary losu. Więc jestem w stanie stwierdzić, że Polacy to takie ofiary losu, z tym tylko że pretensje za swój los mają do rządzących a nie do siebie. Patrząc na nasze podwórko, to ile jest ślepo zapatrzonych w prezydenta miasta jak w Boga - porównanie celowe. Rozdaje na lewo i prawo pieniądze i nieruchomości na cele kościelne, to co mu zostaje w kasie miejskiej idzie na "złote cielce" - renowacje rynku, plant, budowa za grube miliony Orki i innych nietrafionych inwestycji. Jak przyjdzie co do czego to te zaślepione osoby będą narzekać na jego następce, że nic nie robi. W swej ślepocie nie będą widzieć tego, że długi zaciągnięte przez Romana będą spłacać wszyscy mieszkańcy przez następne dziesiątki lat. A oddawanie za darmo nieruchomości kościołom bez względu na wyznanie, nie przynosi grosza do kasy miejskiej a będzie powodowało to, że za jakiś czas będzie z tej kasy wypływać duży strumień pieniędzy na renowacje kolejnych zabytków ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9196
#adrianosss85 nieaktywny
23 września 2012r. o 17:45
Ofiary losu, ale po co w banku kłamią, że dostanie krocie za podpis? To już jest oszustwo. I dziw się, ze każdy w tym kraju kombinuje....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2012r. o 17:51
adrianosss85 napisał(a): Ofiary losu, ale po co w banku kłamią, że dostanie krocie za podpis? To już jest oszustwo. I dziw się, ze każdy w tym kraju kombinuje....


Co Ty pieprzysz??!! :)
Gdzieś wyczytał , że obiecywali krocie za podpis?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
23 września 2012r. o 21:20
~ napisał(a): Przecież jak pani mówi że zarobie za dwa lata 70% to przecież nie kłamie :D


nie popieram nieczytania umów przed podpisaniem, ale czy nie uważasz że jeśli w banku Cię okłamują, to chyba coś nie halo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stasia niezalogowany
9 października 2012r. o 8:40
witam
Jestem oszukana przez Getin Noble Bank w Nowy Sączu. Zaoferowano mi mi produkt
o nazwie Światowe Bogactwa. Pieniądze można wybrać po 6 miesiącach 100 % albo trzymac na lokacie 10 lat - tak powiedział sprzedawca. Ponadto co kwartał mialy wpływac odsetki na specjalne załozonym w tym czasie rachunku bankowym. Gdy przyszłam po 3 miesiacach sprawdzić stan konto okazało sie , ze nic nie wpłynęło bo fundusz nie zarobił lecz stracił. Wtedy tez dowiedziałam sie , ze owszem moge zerwać ale otrzymam 40% mniej wpłaconych srodków. o tym informuje Tabela Opłat i Limitów , której nie otrzymałam. O drakońskich kosztach nie poinfirmował mnie równiez pracpownik. Ukrył to przede mną w chwili oferowania produktu. Gdybym wiedziała , że lokata ta wiąże sie z takimi opłatami i nie mozna sie z niej wycofać bez kosztowo przez 10 lat nigdy bym sie nie zgodziła mając 60 lat. Napisałam reklamację i otrzymałam odpowiedz z Katowic z działu reklamacji, że pracownik powiedział, ze o wszystkim mnie informował / logiczne, że sie nie przyznał / oraz że wszystko podpisałam. Omijajcie Bank ten z daleka bo nie wiadomo co Wam wcisną . Tak oszukana nie jestem sama . Wystarczy wejśc na Forum oszukani lub wrobieni przez GNB to sie przekonacie jacy oszuści i naciągacze pracują w Getin Banku. Zabieraja ludziom pieniądze jak Amber Gold.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2012r. o 16:27
PROSZE NAPISAC CZY KTOS ODZYSKAŁ 100 % WŁOZONYCH PIENIEDZY PRZED UPLYWEM KONCA TEJ SMIESZNEJ LOKATY I JAK NAJLEPIEJ ZAŁATWIAC SPRAWE O ZWRUCENIE PIENIĄŻKÓW????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
26 listopada 2012r. o 18:03
Niestety ale dziś trzeba wszystko samemu sprawdzać,nieważne czy to bank (kiedyś mówiono pewny na bank),firma sprzedająca bezpośrednio czy np.uznana firma telekomunikacyjna.Te ostatnie np.Netia potrafią oferować gruchy na wierzbie (naganiacz przez telefon),a w dostarczonej umowie warunki ze szkodą dla abonenta -zwykle oszustwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
26 listopada 2012r. o 22:45
witam straciłam w GetinBanku 13000zł znikło z mojego konta jak kamfora dopiero kiedy zaczełam dociekać co się stało to okazało się że pani z banku dołączył do zakładanych przez nas lokat produkt kfartalny profit nie informując nas tak naprawde co to jest zataiła prawde o tym produkcie ktury okazało się ze nie jest lokatą a funduszem.długo by pisać o tych wszystkich złdziejskich sztuczkach banku LUDZIE TAM PRACUJĄ SAMI ZŁODZIEJE I BANDA MANIPULANTÓW .trzba być geniuszem aby zrozumieć regulamin który dostałam po10 miesiącach SZOK JAKA BANDA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza