Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oszukani przez Getin Bank.

~Janko niezalogowany
21 września 2012r. o 10:55
Witam .
To sa glownie produkty TU Europa sprzedawane przez :
Getin
Open Finance
Tax Care
Idea Bank

Wiekszosc klientow daje sie nabrac na super lokaty, lesze oprocetowani kiedy wezma dodatkowy podukt 15 letni ;).
pozdr 600V
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie cuje się oszukany niezalogowany
21 września 2012r. o 10:59
~oszukani2012 napisał(a): Witam.
Poszukuję osób, które tak jak ja zostały oszukane przez GETIN BANK. Oszustwo polega na tym, że zakładając"lokatę" bank wcisnął mi ubezpieczenie na życie ŚWIATOWE RYNKI. Lokata zamiast przynosić zyski z mojej "lokaty", co miesiąc zostają mi potrącone składki w wysokości 158zł. Przy podpisywaniu umowy w bolesławieckim oddziale GETIN BANK Pani nie przedstawiła mi tabeli opłat, tylko z góry zaznaczyła, że po 2 latach odbiorę minimum 100% wpłaconych pieniążków a w trakcie trwania lokaty będę mógł wybrać 70%.
W związku z zaistniałą sytuacją, zamierzam zebrać min. 10 osób w celu złożenia pozwu zbiorowego.
Osoby oszukane proszę o kontakt mailowy:
[email protected]


od kwoty 70% wpłaconej masz naliczne odsetki jak na lokacie bankowej + 2,5% kapitału przelewane co kwartał na rachunek. a od 30% kwoty wpłaconej (część inwestycyjna) jest przez 6 miesięcy pobierana opłata za zażądznie. to choćby licząc ,że kwota 30% nie zarobi to i tak masz jedną z najwyżych lokat na rynku bo średnia to ok 4,75%. czytelne i proste zasady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr. White niezalogowany
21 września 2012r. o 14:03
No za coś trzeba budować SkyTower...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 września 2012r. o 15:19
wszelkie onety,wirtualne itd.itd. zasypują wszystkich ,,newsami,, o synku Tuska,nim samym,rodzinami zastępczymi , sekcjami ,nowo otwartymi cmentarzami no i tym Getin Bankiem a ja odnoszę wrażenie że cała ta Polska to taki swoisty ,,getin bank,, gdzie łupi się jak tylko można bezsilnych i słabych ludzi...szarych Polaków
kwestią miesiąca ,może dwóch jest kolejna fala podwyżek co sprowadzi na ludzi kolejne zapytanie ,,jak żyć,,
gdzie są granice wytrzymałości tych wszystkich którzy kiedyś dumnie nosili głowę pod szyldem ruchu solidarnościowego a dzisiaj jak zbite kundle podwijają ogon pod siebie :>
nie wystarczy już na dzisiaj wszystkich obiecanek ,kłamstw i poniżania przez ,,wybrańców narodu,,?czy to już nie czas ,,ostrzyć kosy,,?
niedobrze mi się robi kiedy widzę prezydenta tego kraju który ,,otwiera,, kolejny cmentarz wojenny a nie chce widzieć że ,,jego ,, kraj stanie się niedługo jednym ,wielkim cmentarzem dla jego mieszkańców ...
rzygać mi sie chce kiedy widzę jak ,,mgła smoleńska,, przesłania wszystkim zdolność myślenia o przyszłości tego kraju :>
kraju który już dawno nie jest ,,moim,, krajem tylko miejscem w którym żyję jak wielu innych ,podobnych mnie Polaków a których jestem pewien będzie przybywać... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2012r. o 15:24
falco napisał(a): wszelkie onety,wirtualne itd.itd. zasypują wszystkich ,,newsami,, o synku Tuska,nim samym,rodzinami zastępczymi , sekcjami ,nowo otwartymi cmentarzami no i tym Getin Bankiem a ja odnoszę wrażenie że cała ta Polska to taki swoisty ,,getin bank,, gdzie łupi się jak tylko można bezsilnych i słabych ludzi...szarych Polaków
kwestią miesiąca ,może dwóch jest kolejna fala podwyżek co sprowadzi na ludzi kolejne zapytanie ,,jak żyć,,
gdzie są granice wytrzymałości tych wszystkich którzy kiedyś dumnie nosili głowę pod szyldem ruchu solidarnościowego a dzisiaj jak zbite kundle podwijają ogon pod siebie :>
nie wystarczy już na dzisiaj wszystkich obiecanek ,kłamstw i poniżania przez ,,wybrańców narodu,,?czy to już nie czas ,,ostrzyć kosy,,?
niedobrze mi się robi kiedy widzę prezydenta tego kraju który ,,otwiera,, kolejny cmentarz wojenny a nie chce widzieć że ,,jego ,, kraj stanie się niedługo jednym ,wielkim cmentarzem dla jego mieszkańców ...
rzygać mi sie chce kiedy widzę jak ,,mgła smoleńska,, przesłania wszystkim zdolność myślenia o przyszłości tego kraju :>
kraju który już dawno nie jest ,,moim,, krajem tylko miejscem w którym żyję jak wielu innych ,podobnych mnie Polaków a których jestem pewien będzie przybywać... :>

Mnie nikt nie lupi. Nie daje sie. Jestem szczesliwy, ze mieszkam w Polsce, mojej Ojczyznie. Zyje mi sie naprawde bardzo dobrze. Znam przepisy i prawo, dlatego nikt mnie nie lupi. Jestem pewien, ze takich szczesliwych jak ja bedzie przybywac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 września 2012r. o 15:46
poczekaj-może być że zmienisz zdanie ;) czego Ci nie życzę :) dla pewności -omijaj ,,banki,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2012r. o 15:49
falco napisał(a): poczekaj-może być że zmienisz zdanie ;) czego Ci nie życzę :) dla pewności -omijaj ,,banki,, :D

Dla pewnosci mam konta w kilku bankach. W kazdym wysokie odsetki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 września 2012r. o 15:54
a jak tam w Prowidencie?...dalej takie wysokie? ;)


Dopisane 21.09.2012r. o godz. 15:54:

koniec tego pitolenia i żartów :D
czas na spacerek z psiakiem :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie