Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tablice wywozowe z Niemiec

~bolo niezalogowany
17 października 2012r. o 13:14
~luki napisał(a): co jeszcze tuskomatoły wymyślą aby poprawić i ułatwic życie Polakom. Ludzie czy urzędnik u nas w kraju jest po to, by utrudniać nam życie. no k...a tak dłużej być nie może. chodźmy na ulicę i zróbmy porządek


A niedawno gdzieś pisało, że mają ułatwić rejestrację pojazdów z UE...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7523
avatar
17 października 2012r. o 13:35
W Wydziale Komunikacji powiedzieli mi, że muszę jechać do Niemiec i wykupić blachy. Gdy zapytałem czy nie ma innej możliwości to nikt nic nie wspomniał o naszych tablicach próbnych :| u diagnosty też byłem i także nic nie wspomniał :| Wielkie dzięki za wszystkie wypowiedzi !! :) :) :)

Znamy dobro, a czynimy zło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
17 października 2012r. o 13:36
Wkurzyliście mnie tym nowym przepisem :/
Kolejne koszty i dodatkowa biurokracja. Wszystko po to, żeby wyciągnąć od nas kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luki niezalogowany
17 października 2012r. o 13:42
~bolo napisał(a):
~luki napisał(a): co jeszcze tuskomatoły wymyślą aby poprawić i ułatwic życie Polakom. Ludzie czy urzędnik u nas w kraju jest po to, by utrudniać nam życie. no k...a tak dłużej być nie może. chodźmy na ulicę i zróbmy porządek


A niedawno gdzieś pisało, że mają ułatwić rejestrację pojazdów z UE...


no to ułatwili, zaś wyciągają kasę od nas, by pokryć dziurę w swoich pensjach, mam nawet pewną teorię nt. urzędników w Polsce.
za rozbiorów urzędnikom kazano gnębić polaków aby wyzbyli się polskości, i tak stołek przypadał tym co robili to najlepiej, potem IWŚ to ich trochę utemperowano i okres międzywojenny gdzie, jak mówi mój dziadek urzędnik to był ktoś(uczciwy i pomocny), potem 2 wojna i wymordowali tych najlepszych o po wojnie znów sługusy moskwy
i urzędnik z pokolenia na pokolenie coraz bardziej leniwy i pyszny a jaki mądry i tak zostało do dziś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robson niezalogowany
17 października 2012r. o 17:47
Ja kupiłem auto bez tablic,założyłem polskie,pojechałem na przegląd ale przed wjazdem na badanie musiałem zdjąć tablice,zrobili przegląd.Pojechałem do domu i juz czekałem na nasze blachy.W urzędzie zapytali się o blachy ale musiałem napisać że samochód przyjechał na lawecie.A mam pytanie gdzie można składać wnioski o zwrot tych 500zł ,jak ktoś wie to proszę o odpowiedż
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
17 października 2012r. o 21:47
~robson napisał(a): Ja kupiłem auto bez tablic,założyłem polskie,pojechałem na przegląd ale przed wjazdem na badanie musiałem zdjąć tablice,zrobili przegląd.Pojechałem do domu i juz czekałem na nasze blachy.W urzędzie zapytali się o blachy ale musiałem napisać że samochód przyjechał na lawecie.

Bo przepis jest od 10-ciu dni :> a nie tankowałeś gdzieś po drodze nie płacąc za paliwko :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szpenio niezalogowany
17 października 2012r. o 22:52
Koniec z pojazdami na lawetach , auto musi mieć tablice rej. jeśli ważność jest już po terminie trzeba pobrać z WK tablice próbne i pozwolenie czasowe . Jeśli tablica ma ważność można jechać na przegląd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2012r. o 9:12
avatar napisał(a): Witam! Mam auto przywiezione z niemiec na lawecie (bez tablic) i nie chcą mi zrobić przeglądu i zarejestrować. Wie ktoś gdzie mógłbym nabyć takie zjazdówki?? Auto posiada ważny breef. Dzięki za wszystkie mądre odpowiedzi :)


to niemożliwe

byłem ze swoim autem w pks kilka miesięcy temu na przeglądzie
pracownik spytał czy wjeżdzam z tymi tablicami czy bez
bo jak z tablicami to musi je wpisać w papiery, a wtedy w komunikacji pytają co z nimi się stało
chociaż to też nie problem bo wystarczy napisać, że się je odesłało sprzedawcy pocztą

tak więc z tablicami czy bez przegląd załatwiony,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie