Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tablice wywozowe z Niemiec

~ niezalogowany
18 października 2012r. o 12:22
~bolo napisał(a): No i po jak cholerę ma robić tablice??
Ja rejestrowałem swoje auto 2 miesiące temu i też nie miałem tablic i jakoś zarejestrowałem.


ja też zarejstrowałam bez tablic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2012r. o 13:39
~ napisał(a):

to niemożliwe

byłem ze swoim autem w pks kilka miesięcy temu na przeglądzie
pracownik spytał czy wjeżdzam z tymi tablicami czy bez
bo jak z tablicami to musi je wpisać w papiery, a wtedy w komunikacji pytają co z nimi się stało
chociaż to też nie problem bo wystarczy napisać, że się je odesłało sprzedawcy pocztą

tak więc z tablicami czy bez przegląd załatwiony,,,


KOLEJNY MĄDRY :| Stary zapoznaj się z tematem i nie siej zamętu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7523
avatar
18 października 2012r. o 14:51
~ napisał(a):
avatar napisał(a): Witam! Mam auto przywiezione z niemiec na lawecie (bez tablic) i nie chcą mi zrobić przeglądu i zarejestrować. Wie ktoś gdzie mógłbym nabyć takie zjazdówki?? Auto posiada ważny breef. Dzięki za wszystkie mądre odpowiedzi :)


to niemożliwe

byłem ze swoim autem w pks kilka miesięcy temu na przeglądzie
pracownik spytał czy wjeżdzam z tymi tablicami czy bez
bo jak z tablicami to musi je wpisać w papiery, a wtedy w komunikacji pytają co z nimi się stało
chociaż to też nie problem bo wystarczy napisać, że się je odesłało sprzedawcy pocztą

tak więc z tablicami czy bez przegląd załatwiony,,,


Z tymi tablicami próbnymi to też jest ściema!! Żeby wykupić nasze próbne blachy trzeba zrobić polski przegląd (niemieckiego nie uznają) a żaden diagnosta nie zrobi przeglądu jak auto nie ma tablic wywozowych i koło się zamyka!! Takie info mam z WK i nie jednej stacji diagnostycznej- AUTA BEZ NIEMIECKICH TABLIC nie zarejestrujesz!! !! ;(

Znamy dobro, a czynimy zło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
18 października 2012r. o 15:03
świeża informacja z wydzialu 1. Tłumaczymy dokumenty 2. Załatwiamy Urząd Celny 3. Urząd Skarbowy 4. Bierzemy tymczasowe tablice z wydzialu komunikacji i robimy przegląd Następnie rejestrujemy pojazd normalnie... I nie ma co wymyślać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7523
avatar
18 października 2012r. o 15:11
~mieszkaniec napisał(a): świeża informacja z wydzialu 1. Tłumaczymy dokumenty 2. Załatwiamy Urząd Celny 3. Urząd Skarbowy 4. Bierzemy tymczasowe tablice z wydzialu komunikacji i robimy przegląd Następnie rejestrujemy pojazd normalnie... I nie ma co wymyślać ;)

A te informacje to chyba z dzisiejszego dnia masz, bo wczoraj w WK mi całkiem co innego mówili!! Zawsze było tak, że pierwszy był przegląd, tłumaczenia, akcyza, US i dopiero WK a to psikus :D :D

Znamy dobro, a czynimy zło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
18 października 2012r. o 15:15
Podejrzewam "avatar", że trafiłeś na niekompetentną osobę w WK - to też niestety sie zdarza :/ Prawda jest taka, że masz prawo zakupić pojazd ściągnięty zza granicy na lawecie bez tablic i nikt nie może Cię zmusić abyś wykupował nie niego tablice za granicą. Po to są czasowe nasze krajowe żeby tego typu sprawy załatwiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
18 października 2012r. o 15:41
Skarbówki nie da się raczej załatwić bez przeglądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
18 października 2012r. o 15:51
Opowiedz "avatar" jak załatwiłeś sprawę, niech inni wiedza i się nie lękają :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima