Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tablice wywozowe z Niemiec

~mieszkaniec niezalogowany
18 października 2012r. o 19:05
~bolo napisał(a): Skarbówki nie da się raczej załatwić bez przeglądu.


jak "raczej" nie wiesz to nie mów ... Tak jak przedstawiłem wcześniej- mi się udało wszystko załatwić i mogę poruszać się swoim nowym nabytkiem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7523
avatar
18 października 2012r. o 19:06
2tyg. temu jeszcze mogłeś zarejestrować auto bez tablic ale teraz lipa- no chyba, że wszędzie trafiałem na niekompetentnych urzędników !! ??

Znamy dobro, a czynimy zło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
18 października 2012r. o 20:14
~ napisał(a): (...)

Żyłka Ci pęknie :D 2 tygodnie może i zarejestrowałeś ale teraz może się co najwyżej z.e.s.r.a.s.z. Przegląd bez tablic jest niemożliwy od zeszłego poniedziałku czyli od 11 dni :]

Zmoderowano 18.10.2012 godz.21:16 - powód: korekta posta, po usunięciu cytowanego (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
19 października 2012r. o 8:01
po prostu wróciliśmy do dawnych przepisów, już tak było , że braliśmy na miesiąc czerwone ( próbne tablice, zwłaszcza jak były skladaki ). Coś kiepska pamięć macie, a wszystko tu chodzi o KASĘ i polepszenie życia Kowalskiemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
19 października 2012r. o 8:04
i zapomniałem dodać, że ma jeden plus , ponieważ kupujesz auto w Niemczech , a nie masz lawety to zabierasz dokumentacje wracasz do Polski i bierzesz próbne tablice- takie to proste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2012r. o 23:25
avatar napisał(a): W Wydziale Komunikacji powiedzieli mi, że muszę jechać do Niemiec i wykupić blachy. Gdy zapytałem czy nie ma innej możliwości to nikt nic nie wspomniał o naszych tablicach próbnych :| u diagnosty też byłem i także nic nie wspomniał :| Wielkie dzięki za wszystkie wypowiedzi !! :) :) :)


Witaj

Jedź na zjazd Krzywa - Osła.
Tam jest druga budka z tablicami - za Statoil.
Mają maszynę do tłoczenie blach (taką jak w Niemczech) - wytłoczą Ci blachy z Briefu :)
tutaj się dowiedz :) http://tablicewywozowe.zgorzelec.pl/
Z tego co wiem - to sporo ludzi już tak robi - te przeglądy dobiją umarlaka..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie pitol niezalogowany
20 października 2012r. o 11:14
Po pierwsze to gość pisał, ze problem ma już z głowy bo zarejestrował auto, a po drugie po co mu takie drogie tablice jak Polskie czasowe są o wiele tańsze :> Reklamujesz się czy co :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
20 października 2012r. o 16:41
Jest popyt. Jest też podaż!
http://allegro.pl/kpl-tablic-niemieckich-z-naklejkami-najtaniej-i2696254890.html


Dopisane 20.10.2012r. o godz. 16:41:

http://allegro.pl/niemieckie-tablice-rejestracyjne-u-nas-faktura-vat-i2648669444.html

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAMrowka zaprasza