Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ELEKTRO/mechanik od BMW

~Domino niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 16:35
Potrzebuję dobrego specjalistę od BMW E36 2.0, takiego który zna się na rzeczy. PILNE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
31 stycznia 2013r. o 18:07
jest w bolesławcu kilku pasjonatów BMW ,co też ogarniają je od podstaw,ale jak grzebia w nich,serwisują to robią to dla siebie i na bank by ci pomogli lecz nie wypada podawac namiarów do nich na forum publicznym.

jeśli masz jakiś problem to pozostaje ogólne internetowe forum..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pasjonat niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 20:00
opisz co za problem dotknął bunię a może coś poradzimy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5952
#FreeQ nieaktywny
31 stycznia 2013r. o 20:02
a w czym problem w tym BMW ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E36 niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 21:03
ja polecam warsztat w Zgorzelcu ( przy wylocie na Bogatynię po prawej stronie) moje E 36 2,5tds postawili na nogi. Bo w Bc NIKT nie wiedział co i z czym zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuki niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 21:20
jedz z ta beta do Patryka do łazisk. nikt tak w bolcu nie ogarnia tej marki jak on. zreszta teraz robi tylko bmw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuki niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 21:25
a tak wogole to napisz co sie dzieje moze obejdzie sie bez wizyty w warsztacie.ja siedze w sumie w e32 i e34 mam takowe to ogarniam ale ludzie maja inne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domin niezalogowany
1 lutego 2013r. o 19:07
Witam bmw nagle zaczela ciezko odpalac i wgl ma muła .jak sie nagrzeje to obroty spadaja ponizej 500 a czasem nawet mniej.iza kazdym razem jest tak samo jak sie nagrzeje i gdy chcem dodac gazu to obroty spadaja jeszcze nizej.i dziwnie chodzi...dodam ze wymienilem juz czujniki walu i walka ,,, bmw byla juz u paru mechanikow i zaden nic nie poradzil i komputer tez nic nie pokazał...Moze ktos cos poradzi na to i z gory dzieki za pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego