Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Dobry ELEKTRO/mechanik od BMW

~domin niezalogowany
2 lutego 2013r. o 10:42
a moge jakies namiary na tego patryka z łazisk....dzieki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prz niezalogowany
2 lutego 2013r. o 12:11
kolego jak chcesz to moge ci pomóc bo miałem ten sam problem
GG38512339
napisz w poniedziałek kolo 13
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domin niezalogowany
2 lutego 2013r. o 13:41
ok napisze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dukan niezalogowany
2 lutego 2013r. o 17:04
Ja do BMW polecam tylko i wylacznie Tomka z Wojska Polskiego, w kregu pasjonatow tej marki mowi sie na niego PEREŁ. Wzielo sie to od tego, ze kazde bmw traktuje jak swoja perelke. Z Patrykiem z Łazisk robi swapy i wymienia kierunkowskazy. Polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2013r. o 10:30
Jakieś namiary na Tomka ?czy u niego też można zamówić częsci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8062
#sebo4344 nieaktywny
3 lutego 2013r. o 10:47
~Domin napisał(a): Witam bmw nagle zaczela ciezko odpalac i wgl ma muła .jak sie nagrzeje to obroty spadaja ponizej 500 a czasem nawet mniej.iza kazdym razem jest tak samo jak sie nagrzeje i gdy chcem dodac gazu to obroty spadaja jeszcze nizej.i dziwnie chodzi...dodam ze wymienilem juz czujniki walu i walka ,,, bmw byla juz u paru mechanikow i zaden nic nie poradzil i komputer tez nic nie pokazał...Moze ktos cos poradzi na to i z gory dzieki za pomoc

A z ciśnieniem paliwa wszystko okej?, pompa paliwa dobra?
U mnie było tak samo, nie wkręcała sie na obroty, mechanicy rozkładali ręce, cięrzko paliła tak samo jak u ciebie. Okazało sie że pampa paliwa i filter do wymiany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karton niezalogowany
3 lutego 2013r. o 19:16
500456769 Patryk z Łazisk, polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domin niezalogowany
4 lutego 2013r. o 9:55
dzieki wielkie..ona ma takze jaksie nagrzeje to chuba gubi zapłon ....ostanio ja nagrzalem i zgasilen to juz wgl nie moglem jej odpalic nawet na zaciag...a ten kolega z wojska polskiego zna sie na rzeczy tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.