Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ELEKTRO/mechanik od BMW

~bmw e 46 niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 10:10
Potrzebuję radę: Witam czy może ktoś miał podobny problem na diagnostyce pokazuje mi że padł czujnik wzniosu końcówki wtryskiwacza , czy konieczna jest wymiana kompletnego wtryskiwacza a jak tak to oryginał czy zamiennik czy po regeneracji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomasz niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 13:03
witam,
radze sprawdzić połączenie elektryczne wtrysku do najbliższej kostki (złącza) często przewody urywają się przy samej kostce.
Przerabiałem to ostatnio w VW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 17:54
hemi napisał(a): jest w bolesławcu kilku pasjonatów BMW ,co też ogarniają je od podstaw,ale jak grzebia w nich,serwisują to robią to dla siebie i na bank by ci pomogli lecz nie wypada podawac namiarów do nich na forum publicznym.

jeśli masz jakiś problem to pozostaje ogólne internetowe forum..


czym się te fora tak różnią że na tym można podawać , a na drugim już nie.... znaczy się nie jest publiczne? mają do nich dostęp tylko tajne służby ? czy co ? rozbawiłeś mnie te twoje teorie, prawdzie dziecko NEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 19:53
Wymień aparat zapłonowy i nie słuchaj tych idiotów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bronq niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 10:51
Witam!! ja z kolei mam taki problem ,ze przy odpalaniu na zimnym silniku zwłaszcza w zimie strasznie skaczą obroty.Trwa to chwilke az do momentu rozgrzania silnika.(bmw e46 2.0 d 150km) Czyżby swieca zarowa?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 20:41
polecam bertmana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 21:11
~ napisał(a): Wymień aparat zapłonowy i nie słuchaj tych idiotów
zgadzam sie miałem to samo w kosyginie gpz 750 vtr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan zdzichu niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 10:28
hej dresy!! nie macie swojej strony z forum o biemdablju??? tylko na bolcu rady szukacie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza