Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nie moje życie

~L2 niezalogowany
12 lutego 2013r. o 20:05
Chciałabym pogadać... Poradzić się:)
Czasami (np. teraz) towarzyszy mi uczucie pustki w życiu. Jedno życie to przecież cholernie wiele! Ale... Czy moje życie to jest właśnie "to" o czym marzę nie raz? Czy moje życie będzie pełne jeżeli ograniczę się do marzeń? Podjęte decyzje przestają satysfakcjonować.. Pada śnieg, chcemy lato.. Praży słońce, chcemy deszcz..
W głowie mam pytania... Czy to tego mężczyznę kocham? Przecież mieszkamy już jakiś czas razem, funkcjonujemy. I to pewnie takie typowe babskie narzekania: może umyjesz naczynia? przestaniesz grać na pc? przestaniesz się czepiać o głupie słodycze? źle wyglądam? słuchasz mnie?
....?

Ludzie sukcesu.. Czy tak ciężko jest zdobyć dobrą pracę? Lubię moją pracę, ale potrzebuję chyba ze dwie dodatkowe żeby o nic się nie martwić. Nie mogę po prostu wsiąść w autobus, wyjechać gdzieś, leżeć z dala od wszystkiego i patrzeć w niebo?

Spojrzałam za siebie.. Było w życiu tyle decyzji do podjęcia, tyle możliwości. Dzisiaj byłabym tu. Możliwe, że byłabym tam. Jestem tu.
I tworzę w głowie scenariusze, jakby to było gdybym w dowolnym momencie swojego życia podjęła decyzję inną od tej podjętej. I myślę, jak to będzie w przyszłości jeśli wskoczę na inny tor?
Wszystko to na nic bo zawsze jest coś co nas do czegoś zobowiązuje.. Każda decyzja kosztuje, nie wdrapię się na ścięte drzewo, widok z niego będę mieć tylko w swojej głowie..

I już właściwie nie wiem czy lubię to życie za to że jest zmienne czy też nie lubię go wcale bo ciągle "źle" się zmienia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
12 lutego 2013r. o 21:39
~L2 napisał(a): Chciałabym pogadać... Poradzić się:)

Czy to tego mężczyznę kocham? Przecież mieszkamy już jakiś czas razem, funkcjonujemy..


Z pewnością go kochasz. Żadna kobieta nie mogłaby mieszkać i funkcjonować z mężczyzną nie kochając go : ).

~L2 napisał(a): . Nie mogę po prostu wsiąść w autobus, wyjechać gdzieś, leżeć z dala od wszystkiego i patrzeć w niebo?


Możesz, zrób tak : ).

~L2 napisał(a): . I myślę, jak to będzie w przyszłości jeśli wskoczę na inny tor?


Inaczej : ).

~L2 napisał(a): .I już właściwie nie wiem czy lubię to życie za to że jest zmienne czy też nie lubię go wcale bo ciągle "źle" się zmienia..


Tu niestety Ci nie pomogę, musisz się zdecydować na którąś wersję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 21:50
Wydaje mi się,że tylko kobieta nieszczęśliwa mogła to napisać.Masz wiele wątpliwości,czyli czujesz ,że to co robisz w swoim życiu nie jest tym czego oczekujesz.Nie potrafię doradzić,bo to Twoje życie ale...może warto coś zmienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 22:07
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź...śmiało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 22:27
~L2 napisał(a): Czy moje życie to jest właśnie "to" o czym marzę nie raz?

Często śnię dobre życie, jakie wiodą inni.. i tylko czasem śni mi się życie, jakie wiodę ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
12 lutego 2013r. o 22:34
~L2 napisał(a): Chciałabym pogadać...


Myślę, dobrze że zadajesz sobie te wszystkie pytania. Jednak to że je zadajesz znaczy, że nie jesteś do końca szczęśliwa. Kiedy się jest szczęśliwym pewnych pytań się nie zadaje.

Moja rada: zadawaj pytania dotyczące => teraźniejszości! przyszłości?! Co mogę zrobić, abym była szczęśliwa? bo przecież pragniesz być szczęśliwą? :)

powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 lutego 2013r. o 22:43
kc napisał(a):
~L2 napisał(a):

Czy to tego mężczyznę kocham? Przecież mieszkamy już jakiś czas razem, funkcjonujemy..


Z pewnością go kochasz. Żadna kobieta nie mogłaby mieszkać i funkcjonować z mężczyzną nie kochając go : ).


Dyskusyjna teza, z której wynikałoby, że kobiety w relacjach z mężczyznami nigdy nie kierują się niskimi pobudkami (w domyśle: takie postępowanie to domena mężczyzn).

No chyba, że to jakaś ironia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
12 lutego 2013r. o 22:49
~L2 napisał(a): Chciałabym pogadać... Poradzić się:)
Czasami (np. teraz) towarzyszy mi uczucie pustki w życiu. Jedno życie to przecież cholernie wiele! Ale... Czy moje życie to jest właśnie "to" o czym marzę nie raz? Czy moje życie będzie pełne jeżeli ograniczę się do marzeń? Podjęte decyzje przestają satysfakcjonować....
Pustka w zyciu nazywana jest roznie przez ludzi - dla mnie to byl np. niepokoj duszy. Jest to jednak zawsze to samo. Zadne decyzje w zyciu nie daja czlowiekowi satysfakcji jesli czlowiek w sercu nie wie po co to robi. To uczucie pustki idzie dalej i stawia pytanie - po co zyje czlowiek?:)... Uczucie pustki to tesknota za zywym Bogiem. W kazdym czlowieku jest miejsce na Ducha Swietego ale to miejsce nie raz czlowiek wypelnia czym tylko sie da. Jesli czlowiek pragnie zblizyc sie do Boga, miec z nim spolecznosc i byc z nim pojednanym to w zasadzie wszystko sprowadza sie tylko do tego, ze czlowiek musi tego pragnac :). W krajach Islamskich gdzie ludzie nie maja dostepu do Bibli Pan Jezus Chrystus do bardzo wielu ludzi w snach. Polecam obejrzec sobie dokument fabularny "Wiecej niz sen". Jesli masz w domu Ewangelie otworz ja i przeczytaj - to Bozy list dla czlowieka, od Boga :).


~L2 napisał(a): Pada śnieg, chcemy lato.. Praży słońce, chcemy deszcz..
W głowie mam pytania... Czy to tego mężczyznę kocham? Przecież mieszkamy już jakiś czas razem, funkcjonujemy. I to pewnie takie typowe babskie narzekania: może umyjesz naczynia? przestaniesz grać na pc? przestaniesz się czepiać o głupie słodycze? źle wyglądam? słuchasz mnie?
....?
Milosc jest darem Bozym o ktory nalezy sie modlic i zabiegac u Boga - czlowiek nie potrafi sam z siebie kochac drugiego czlowieka miloscia taka, jaka daje nam Bog. Dlatego nalezy powierzac Bogu malzenstwo, meza czy zone i wtedy dopiero mozna zobaczyc co to znaczy, ze Bog obecny jest w zyciu ludzi wierzacych :).

~L2 napisał(a): Ludzie sukcesu.. Czy tak ciężko jest zdobyć dobrą pracę? Lubię moją pracę, ale potrzebuję chyba ze dwie dodatkowe żeby o nic się nie martwić. Nie mogę po prostu wsiąść w autobus, wyjechać gdzieś, leżeć z dala od wszystkiego i patrzeć w niebo?
Slowo Boze mowi, zeby nie troszczyc sie o takie rzeczy, ale najpierw szukac Krolestwa Bozego i wszystko powierzac Bogu, a to co jest nam potrzebne bedzie nam dane. Byc moze Bog da Ci jakas wspaniala sluzbe - moze bedziesz jezdzic po calym swiecie w sluzbie dla Krolestwa Bozego. Najlepej porozmawiac o tym z Bogiem w modlitwie i powiedziec mu co lezy czlowiekowi na sercu :).

~L2 napisał(a): Spojrzałam za siebie.. Było w życiu tyle decyzji do podjęcia, tyle możliwości. Dzisiaj byłabym tu. Możliwe, że byłabym tam. Jestem tu.
I tworzę w głowie scenariusze, jakby to było gdybym w dowolnym momencie swojego życia podjęła decyzję inną od tej podjętej. I myślę, jak to będzie w przyszłości jeśli wskoczę na inny tor?
Dlatego tak wazne jest, by zyc zgodnie z wola Boza. Zycie z wola Boga to zycie pelnia zycia. I nie chodzi to o to czy ktos jest bogaty czy biedny - bo szczescie w zyciu maja rowniez nie zamozne osoby ktorych Panem i Zbawicielem jest Pan Jezus Chrystus :).

~L2 napisał(a):
Wszystko to na nic bo zawsze jest coś co nas do czegoś zobowiązuje.. Każda decyzja kosztuje, nie wdrapię się na ścięte drzewo, widok z niego będę mieć tylko w swojej głowie..
Jest cos za darmo, z laski - Boza milosc i abolicja grzechu dla tych ktorzy chca wyjsc z ciemnosci i zyc w Bozej sprawiedliwosci :).

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza