Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Opałkowej chacie

~xsa niezalogowany
19 lutego 2013r. o 16:22
~częsty gość napisał(a): Co za bzdury tu wypisujecie, znam tą restauracje i jej właścicieli, często tam bywam i uważam, że to wspaniałe miejsce, z super atmosferą. Sama właścicielka, ciężko pracująca, z głowa pełną pomysłów i z sercem na dłoni wita gości, stara się by każdy czuł się dobrze w tej restauracji.
Jest jasna oferta pracy i albo ją przyjmuję, albo nie. Załoga się nie zmienia od dłuższego czasu, to znaczy, że pracuje im się dobrze i nikt ich nie wykorzystuje.
Mam wrażenie, że ktoś kto się starał tam o pracę tak naprawdę nie zna realiów i z takimi wymaganiami to trudno mu będzie coś znaleźć. Czasy są takie, że to my szukamy pracy a nie praca nas i jeśli nie będziemy jej szanować to do niczego nie dojdziemy.
A właściciele Opałkowej to ludzie wielkiego serca, zawsze pomagający potrzebującym i Ci co mówią o wykorzystywaniu przez nich kogokolwiek naprawdę plotą bzdury.


brawo. podpisuję się pod tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~retka niezalogowany
19 lutego 2013r. o 16:22
moze masz rację klient "nasz pan" ...tylko ,że ten pan czasami bywa zwykłym chamem a nie panem!!! :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
19 lutego 2013r. o 18:57
a ja czekam jeszcze miesiąc i idę tam do roboty! napewno dadzą ogłoszenie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2013r. o 19:17
jegomosc napisał(a): Mam takie samo zdanie - w tym lokalu jest cały czas ta sama ekipa (swoją drogą świetna), a na dodatek jest tam chyba najlepsze jedzenie w całym mieście.

Myślę też, że na brak chętnych do pracy nie narzekają:)
Jak na brak chętnych nie narzekają to dlaczego ok miesiąca temu szukali pracownika i teraz też szukają??? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2013r. o 19:20
gustaw napisał(a): a ja czekam jeszcze miesiąc i idę tam do roboty! napewno dadzą ogłoszenie :D
Już dali :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
842
#marcinpie nieaktywny
19 lutego 2013r. o 20:35
~xsa napisał(a):
~częsty gość napisał(a): Co za bzdury tu wypisujecie, znam tą restauracje i jej właścicieli, często tam bywam i uważam, że to wspaniałe miejsce, z super atmosferą. Sama właścicielka, ciężko pracująca, z głowa pełną pomysłów i z sercem na dłoni wita gości, stara się by każdy czuł się dobrze w tej restauracji.
Jest jasna oferta pracy i albo ją przyjmuję, albo nie. Załoga się nie zmienia od dłuższego czasu, to znaczy, że pracuje im się dobrze i nikt ich nie wykorzystuje.
Mam wrażenie, że ktoś kto się starał tam o pracę tak naprawdę nie zna realiów i z takimi wymaganiami to trudno mu będzie coś znaleźć. Czasy są takie, że to my szukamy pracy a nie praca nas i jeśli nie będziemy jej szanować to do niczego nie dojdziemy.
A właściciele Opałkowej to ludzie wielkiego serca, zawsze pomagający potrzebującym i Ci co mówią o wykorzystywaniu przez nich kogokolwiek naprawdę plotą bzdury.


brawo. podpisuję się pod tym.


i ja sie podpiszę , chodzimy z mężem i dzieckiem i zawsze czujemy sie tam wyjątkowo, a nasze dziecko w lecie ma piaskownice do wyboru a w zimie zabawki w środku.Atmosfera ciepła , ładny wystrój i widac starania właścicieli , dbałość o każdy szczegół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2013r. o 20:51
~ napisał(a):
jegomosc napisał(a): Mam takie samo zdanie - w tym lokalu jest cały czas ta sama ekipa (swoją drogą świetna), a na dodatek jest tam chyba najlepsze jedzenie w całym mieście.

Myślę też, że na brak chętnych do pracy nie narzekają:)
Jak na brak chętnych nie narzekają to dlaczego ok miesiąca temu szukali pracownika i teraz też szukają??? :]


Bo poprzednik uległ nieszczęśliwemu wypadkowi poza miejscem pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do rzeczy niezalogowany
20 lutego 2013r. o 14:12
Na podsumowanie tej dyskusji, coś co powinno się znaleźć na początku. link do artykułu dającyego pojecie o tym jak się zarabia w gastronomii. Dane dotyczą płac na terenie całego kraju, również w większych miastach, jak Warszawa czy Kraków, gdzie koszty utrzymania są znacznie większe niż w Bolcu. Można się im przyjrzeć i uczciwiej ocenić, czy proponowane stawki są zaniżone

http://www.tur-info.pl/p/ak_id,36876,,gastronomia,zarobki,pensje,kelner,kucharz,menadzer_restauracji,restauracja.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza