Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak dorobić do pensji ?

~ niezalogowany
19 lutego 2013r. o 21:31
na tamtym swiecie... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ojciec Smardz niezalogowany
19 lutego 2013r. o 22:01
Zapisz się do PO - Kopacz ci wytłumaczy jak ciągnąć kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edka niezalogowany
19 lutego 2013r. o 23:52
Hej, nick i avatar rzeczywiście trochę zabawne, ale fajnie, ze masz zaufanie do swoich kompetencji, np. pisania. Brawa za to, że nie dajesz się ponieść emocjom i dzielnie sobie radzisz z krytyką. I przede wszystkim, że kombinujesz jak dorobić.
Ja mam fajną pracę. Najpierw była dodatkowa, teraz to główne źródło utrzymania. Sprzedaż bezpośrednia świetnego sprzętu. Bałam się takiej formy pracy, ale ma wiele zalet - pracuję tyle, ile chcę, mam wsparcie firmy no i zarabiam więcej niż wcześniej, a pracuję znacznie mniej.
Nie wiem, jak jest w innych firmach, ale w mojej jest uczciwie i w miarę łatwo można zarobić. Tzn. że jak poświęcimy czas to kasa będzie. Za darmo to niestety nie dają. Polecam rozważyć sprzedaż bezpośrednią, szczególnie fajnego produktu, który sama lubisz. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 0:01
~ napisał(a): Jestem 63-letnim rencista (w.średnie) gdzie w Bolesławcu można dorobić 2000,-pln- na rękę?
Nigdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 0:37
playboyek napisał(a): Panie bezszczelny pacholcu bije od ciebie straszna wrogosc a tacy ludzie sa dla mnie mało inteligentni.Jeżeli Ci sie nudzi to nie zabieraj głosu na forum, ponieważ nie mam ochoty czytac twoich dogryzek.Zielonego pojecia nie masz o moim pisaniu a wypowiadasz sie chociaz nawet mnie nie znasz.A tak dla twojej wiadomości forum jest od zadawania pytań a nie od przemądrzania się i pokazywania " jaki jestem mądry".pozdrawiam reszte forumowiczow:)Dopisane 19.02.2013r. o godz. 19:15:a dodam jeszcze,że nie chce żeby podawał mi ktokolwiek prace na tacy tylko poprostu żeby podpowiedział czy dał jakąs koncepcje.Także uważam ,że twój komentarz w stylu"daj jej zarobic"jest nie na miejscu.


"bezszczelny
ciebie
dogryzek
twojej"

Żal mi Ciebie forumowiczko: playboyek !
Ogarnij się i nie protestuj za wiele, jak zwracają Ci uwagę.
To jest forum i zapamiętaj sobie rady i opinie innych.
Poza tym naucz się dobrze języka polskiego.
Wtedy możesz proponować swoje usługi.
Strach mnie ogarnia na samą myśl, że mogłabyś cokolwiek napisać dla mojej firmy !
Spójrz krytycznie na słowa, których używasz w swoich postach.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9629
#playboyek nieaktywny
20 lutego 2013r. o 7:34
A myślisz ,że dlaczego słowa
Ciebie,Twojej itp.napisałam z malej litery?jeżeli ktos mnie nie szanuje i "dogryza"(mówiąc bardzo potocznym językiem, bo przecież taki jest dozwolony na forum)to dlaczego mam pisac z dużej litery?Myslałam, że temat został zakończony ,ale widze ,że niektórzy nadal mają z tego niezła zabawę....Ludzie odpuście!Ja nie zamieściłam posta po to żeby sie tutaj wykłócac z co niektórymi ale po to żeby w miarę możliwości ktoś coś mądrego podpowiedział...pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 8:48
~ napisał(a): na tamtym swiecie... :D

No teraz to zabłysnąłeś inteligencją :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9629
#playboyek nieaktywny
20 lutego 2013r. o 9:00
~ napisał(a): na tamtym swiecie... :D

ludzie proszę Was...ja nie wiem jak można żarty żartami...ale bez przesady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza