Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak dorobić do pensji ?

~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 10:48
bo kur.a w tym kraju króla tuska trzeba już na 10 etatów cisnąć,aby móc w miarę normalnie funkjonować.wracajcie młodzi do siebie to znaczy na wyspy brytyjskie,bo tam będzie więcej polaków jak tu w królestwie korupcji...póki jeszcze anglia jest w unii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~plejgirlka niezalogowany
20 lutego 2013r. o 18:19
droga playboyko....
chyba znam powód umieszczenia twojego posta na tej stronie.Niestety chyba zaszła pomyłka.
Jeśli ktos poradził ci abys dorobiła do pensji przy pomocy bolca - z pewnoscią nie chodziło mu o bolec.ifo.....
Jeszcze jedno..
Oskarżasz wszystkich o złosliwosci i chamstwo a sama , pod przykrywką pseudo-kultury obrażasz ludzi i robisz głupie uwagi
Troche samokrytycyzmu kochana nie zaszkodzi... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 18:31
Jeżeli na forum można by było załapać się do pracy ,to urząd pracy jest nie potrzebny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9629
#playboyek nieaktywny
20 lutego 2013r. o 21:43
Droga plejgirlko
Dlaczego Ci przeszkadza moja ksywka?Myślisz, że jestem jakąs tępą lalunią?to sie mylisz....Tak dla wiadomości owszem dbam o siebie i to bardzo ,ale wierz mi nie jestem jakąs plastikową laleczką:) i absolutnie nie mam zamiaru nikogo obrażac tutaj,ale poprostu się bronię:)pozdrawiam ps.krytyka jest jak najbardziej ok, ale wystarczy ją czasami wyrazic nieco delikatniej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2013r. o 21:53
to jest forum bolec.info :)
tu nigdy nie było i nie będzie ,,delikatnie,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9629
#playboyek nieaktywny
20 lutego 2013r. o 21:59
czyli tak zwana rzeżnia:) spoko Falco ile masz latek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 22:01
Tak z humorem(starym)Można prosić Panią do tańca?
Nie tańczę.
Idziesz Ty -----
Skoro Pan prosi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2013r. o 22:54
playboyek napisał(a): czyli tak zwana rzeżnia:) spoko Falco ile masz latek?



w czasach Mojżesza byłem jeszcze stosunkowo młody... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza