Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak dorobić do pensji ?

~Nieradek niezalogowany
20 lutego 2013r. o 23:04
oj...czyli nie ten bolec... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10427
#janosik430 nieaktywny
20 lutego 2013r. o 23:57
Zostawcie dziewczynę w spokoju ona tylko fuchy szuka.Wy to się wszystkiego czepiacie :D Pozdrawiam serdecznie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie wierzę niezalogowany
21 lutego 2013r. o 6:07
playboyek napisał(a): Tyle ,że Ty nadal ciągniesz tą bezsensowną krytyke.Widocznie sprawia Ci przyjemnośc dokuczanie innym a wierz mi ja tego bardzo nie lubie.Ja jestem takim typem człowieka ,że jak bym mogła to bym pomogła każdemu i staram sie byc życzliwa dla innych ludzi.Jednakże nie wszyscy tacy są ty najwyrażniej żerujesz na innych i tylko patrzysz komu by tu dogryzc albo komu napisac nie przychylnego posta....


ŁO matko,jeżeli Ty piszesz prace naukowe czym się chwaliłaś to świat schodzi na psy..Tyle błedow w budowie zdań i ortografii.!! WR- chyba kłamczuszka z Ciebie.!No chyba,że te ''prace naukowe'' piszesz dla dzieci z pierwszych klas podsawowych ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 6:14
nie obrażaj dzieci z pierwszych klas.... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a ,be niezalogowany
21 lutego 2013r. o 6:25
A,zasady interpunkcji są Ci zupełnie obce co widać w Twoich postach.Ktoś kto pisze PRACE NAUKOWE nie ma potrzeby szukania 'dorobienia' do pensji i posiada ogromną wiedzę również z pisowni języka polskiego.Takie tekściki,ktore Ty tu zamieszczasz są na poziomie podstawówki,wczesnego gimnazjum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szprot-Rymarski niezalogowany
21 lutego 2013r. o 6:33
i teraz sie playboyka oburzy.....
a chciała tylko dorobić " na bolcu"...hehe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9629
#playboyek nieaktywny
21 lutego 2013r. o 7:16
Dla co niektórych na tym forum nie ma sensu sie wysilac:P I powiem tak:każdy wie swoje...ja wiem swoje,Wy wiecie swoje i Ci co mnie dobrze znają też wiedzą swoje:P Przepraszam za tyle powtórzeń ''swoje'',ale dla co niektórych nie chce mi sie już wysilac...I nie chce mi się już kłócic...To nie leży w mej naturze...A zawsze można zostac królem sedesów:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fe niezalogowany
21 lutego 2013r. o 8:06
I dla Ciebie szkoda czasu poświęcać na forum.Jak ktoś pisać nie potrafi to nigdzie nie napisze poprawnie bez względu czy to forum ,wypracowanie ,list.Nie ma sytuacji gdzie ktoś uznaje,że na forum będę pisać niestylistycznie i z błedami, a poza nim poprawnie.Większych nonsensów dawno nikt tu nie pisał.Wróć do zaocznej szkoły i doucz się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza