Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak dorobić do pensji ?

9233
#lukas666 nieaktywny
21 lutego 2013r. o 21:25
~samodzielna mama napisał(a): Owszem mam wspaniałych rodziców, to dzięki nim zawdzięczam wszystko co dobre, to właśnie oni wyciągnęli do mnie pomocną dłoń , gdy znalazłam się w potrzebie i przygarnęli mnie i dziecko do siebie, ale nie mogę oczekiwać od nich wszystkiego-nawet nie chcę, bo źle się z tym czuję, moi rodzice mają swoje życie i pracę, i tak dużo nam pomagają! Mam również życzliwe mi osoby w moim otoczeniu, ale oni również mają swoje życie i nie jest wykonalne, by zajmowali się moim dzieckiem, gdy ja będę sobie pracować... Tak sobie myślę, czy ogł. typu zarobek przez internet (wypełnianie ankiet itp) to faktycznie jakaś alternatywa czy tylko oszustwo...? Jak myślicie? Ma ktoś lub miał kiedykolwiek z tym do czynienia?
na 99% oszustwo , ale moze akurat będziesz miała szczęscie. Powodzenia życze , ale uwazaj na takie oferty ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 23:15
haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bezczelny Pacholec niezalogowany
22 lutego 2013r. o 6:08
jesli rodzice mogli by ci jakos pomóc przy dziecku a nie chcesz ich obciążac przez cały czas to widziałbym jedno wyjscie.
wyjazd za granice na jakies zbiory np. jabłek czy winogron.Mysle ze jesli dorobilabys sobie przez 2 miesiace i odłozyla z takiego wyjazdu ok 8-9 tys zlotych jestes w stanie potem jakos sobie poradzic.
jesli chcesz ,moge jakos poszukac takiego kontaktu dla ciebie.
ale najpierw pogadaj z rodzicami co oni myslą na temat takiego rozwiazania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samodzielna mama niezalogowany
22 lutego 2013r. o 9:45
~Bezczelny Pacholec napisał(a): jesli rodzice mogli by ci jakos pomóc przy dziecku a nie chcesz ich obciążac przez cały czas to widziałbym jedno wyjscie.
wyjazd za granice na jakies zbiory np. jabłek czy winogron.Mysle ze jesli dorobilabys sobie przez 2 miesiace i odłozyla z takiego wyjazdu ok 8-9 tys zlotych jestes w stanie potem jakos sobie poradzic.
jesli chcesz ,moge jakos poszukac takiego kontaktu dla ciebie.
ale najpierw pogadaj z rodzicami co oni myslą na temat takiego rozwiazania.



Dziękuję Ci Bezczelny Pacholcu za pomysł...Właściwie jest to niegłupie rozwiązanie-gdyby była taka możliwość wyjechać na same zbiory w jakieś pewne,sprawdzone miejsce to chyba bym się zdecydowała,bo takich wyjazdów w ciemno to szczerze boję się....Rodzice może, by jakoś mi w tym pomogli, choć wiem, że będzie ciężko, bo sami mają pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
22 lutego 2013r. o 9:58
PUP ogłasza nabór chętnych na staże.Większość ofert przeznaczona jest dla kobiet.
http://pupboleslawiec.pl/ftp/pup_boleslawiec/Ogloszenie_o_naborze_na_staz_EFS.pdf

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
22 lutego 2013r. o 11:09
samodzielna mamo możesz zająć się odszkodowaniami dla ofiar wypadków, to nic nie kosztuje, nie ma żadnych opłat, szkolenia są darmowe. pomagasz ludziom w uzyskaniu odszkodowania i dostajesz z tego prowizję. nikt nikomu nie wyznacza żadnych planów, pracujesz ile możesz, ile chcesz.
Jeśli jesteś zainteresowana, przeczytaj sobie to ogłoszenie:

http://www.bolec.info/index.php? op=ads&act=showad&ad=231561

niebawem organizujemy spotkanie, na którym można zapoznać się szczegółowo z tematem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4594
#DorotaM nieaktywny
22 lutego 2013r. o 11:23
pomaga ludziom uzyskać odszkodowanie? krew człowieka zalewa jak się czyta tego typu oferty hien.A Tobie samodzielna mamo życzę powodzenia i zastanów się nad wyjazdem.Nie pakuj sie w jakieś prace chałupnicze albo "oferty" szemranych firm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2013r. o 12:42
Przemyslaw napisał(a): PUP ogłasza nabór chętnych na staże.Większość ofert przeznaczona jest dla kobiet.
http://pupboleslawiec.pl/ftp/pup_boleslawiec/Ogloszenie_o_naborze_na_staz_EFS.pdf

A dlaczego nie ma staży dla tych ludzi 30 + chyba tych jest najwięcej bezrobotnych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza