Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak dorobić do pensji ?

9629
#playboyek nieaktywny
21 lutego 2013r. o 8:31
Ludzie ciągniecie dalej ten temat...a do zaocznej nie musze wracac ponieważ już ją jakiś czas temu skończyłam... I jak Ci się nudzi i nie masz co robic tylko siedzisz na forum i gadasz żeby sobie pogadac to idz do pracy (ja osobiście zaraz ide)albo na piwo ze znajomymi:P nie mam już nerwów do was...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do fe niezalogowany
21 lutego 2013r. o 16:02
Słuchaj fe jeśli myślisz że nie postawienie kropki czy ą jest najważniejszą sprawą w takich forach to troszkę przesadzasz bo jeżeli mam już cos napisać i czytam takie wpisy jak Twój to robię to tak szybko żeby cos przekazac i mam gdzieś czy jest to dobrze napisane .Oczywiście Ty pewnie piszesz to 2 godz i wychodzi poprawna polszczyzna ale zapominasz jaki jest temat postu i przez takie durne wpisy nikt w tym kraju nigdzie się nie dowie tego o co pytał bo od razu czepiają się tacy jak Ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 16:07
'playboyku '; nie ośmieszaj się więcej.I wszystko można by zrozumieć gdybyś nie 'wypaliła ' z tymi pracami naukowymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samodzielna mama niezalogowany
21 lutego 2013r. o 16:40
Podczepię się pod temat i również zapytam, czy znacie jakąś możliwość dorobienia dla samotnie wychowującej mamy, która niestety nie ma pracy i nie może liczyć na swojego ex męża. Bardzo chciałabym pójść do normalnej pracy, ale na chwile obecną jest to niemożliwe,mam malutkie dziecko i nie mam z kim go zostawić, a o zatrudnieniu niani mogę jedynie pomarzyć- tym bardziej ,że mąż nie płaci alimentów, a nasze cudowne Państwo też nie chce nam pomóc. Może macie jakiś pomysł? Choć mam wyższe wykształcenie to nie marzę o ''złotych górach'' i naprawdę podjęłabym się chyba wszystkiego, byleby tylko zapewnić jakieś warunki swojemu dziecku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 17:46
nie masz mamy,babci lub kogokolwiek z rodziny? moze przyjaciele?
naprawde jestes sama na swiecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
21 lutego 2013r. o 18:05
~ napisał(a): nie masz mamy,babci lub kogokolwiek z rodziny? moze przyjaciele?
naprawde jestes sama na swiecie?

A co jest w tym takiego dziwnego ? Ja tez nie mam nikogo na kim mozna by polegac. Mieszkam tu od niedawna , szukam pracy ale jakos nie bardzo ją moge znaleść, mimo tego ze nie musze opiekowac sie dzieckiem..


Dopisane 21.02.2013r. o godz. 18:05:

playboyek napisał(a): witam wszystkich czy ktos moglby podsunac pomysł jak dorobic do pensji?myslalam zeby oglosic sie ,że napisze wszelkie prace naukowe poniewaz jestem w tym dobra ale jak myslicie przeszło by to?pozdrawiam

pisanie prac naukowych ? hmm nie ma szans ! musiałabyś mieszkac w jakims duzym miescie , wtedy mialoby to sens. Ale jak juz idziesz takim kierunkiem to moze zacznij udzielac korepetycji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 18:10
juz nam tu paru udzieliła.... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samodzielna mama niezalogowany
21 lutego 2013r. o 20:19
Owszem mam wspaniałych rodziców, to dzięki nim zawdzięczam wszystko co dobre, to właśnie oni wyciągnęli do mnie pomocną dłoń , gdy znalazłam się w potrzebie i przygarnęli mnie i dziecko do siebie, ale nie mogę oczekiwać od nich wszystkiego-nawet nie chcę, bo źle się z tym czuję, moi rodzice mają swoje życie i pracę, i tak dużo nam pomagają! Mam również życzliwe mi osoby w moim otoczeniu, ale oni również mają swoje życie i nie jest wykonalne, by zajmowali się moim dzieckiem, gdy ja będę sobie pracować... Tak sobie myślę, czy ogł. typu zarobek przez internet (wypełnianie ankiet itp) to faktycznie jakaś alternatywa czy tylko oszustwo...? Jak myślicie? Ma ktoś lub miał kiedykolwiek z tym do czynienia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.