Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Projekt domu

~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 11:57
My z żoną zdecydowaliśmy się na LK726. W zupełności nam wystarczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 12:27
~ napisał(a): W papierologii i pilnowaniu tkwi właśnie problem bo na to brakuje mi czasu. Lepszym chyba rozwiązaniem jest kupno na rynku wtórnym albo budowa z gotowych prefabrykatów

Papiery załatwić to nie problem. Dajesz upoważnienie projektantowi i załatwi wszystko za Ciebie. Z pilnowaniem do stanu deweloperskiego też nie ma problemu. Najgorzej, przy wykończeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Men niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 16:12
A my zdecydowalismy sie na projekt "Dom w perłówce" z piwnicą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 7:15
Te projekty to wzięliście osobno i we własnym zakresie szukacie firmy budowlanej czy też zdecydowaliście się na projekt razem z wykonawcą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gabrysia niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 9:35
Mi dom w systemie od projektu po wykończenie budowała firma termobud i jesteśmy zadowoleni. Oni mają siedzibę na przeciwko lidla w bolesławcu. Są dobrzy ale nie są najtańsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2013r. o 17:10
~Gabrysia napisał(a): Mi dom w systemie od projektu po wykończenie budowała firma termobud i jesteśmy zadowoleni. Oni mają siedzibę na przeciwko lidla w bolesławcu. Są dobrzy ale nie są najtańsi.


sory, ale jak ktoś leje stropy przy -25 stopniach, gdzie środki dolewane do betonu mają tolerancję do - 10, to ja podziękuję za takiego budowniczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 8:30
Możecie podpowiedzieć kto może sporządzić kosztorys na podstawie przedstawionego projektu ?
Kontaktowałem się z dwiema firmami z terenu naszego powiatu ale zignorowali sprawę.
Chodzi mi naturalnie o szacunkowy kosztorys domu do 100 m.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 9:29
Jak coś to należy zrobić szczegółowy kosztorys. Uproszczony może się znacznie różnić od realnych kosztów. Tyle, że szczegółowy to min. 700zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.