Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Msza w kościele przy ulicy Jana Pawła II

~Tomasz niezalogowany
9 marca 2013r. o 21:39
"W chrześcijaństwie Pan Bóg jakby mówi do ludzi: Nie
odgrywajcie tragedii, to znaczy nieba i piekła, na ziemi.
Niebo i piekło Ja sobie zastrzegam"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 marca 2013r. o 21:43
życie bez ,,grzechu,, jakieś nudne i pozbawione ,,kolorów,, mi się zdaje...
;)
życie wielu przedstawicieli kościoła którego wiarę jak widzę wyznajesz ,mają chyba podobne mojemu zdanie... ;)
żyją nad wyraz ,,kolorowo,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
9 marca 2013r. o 21:50
falco napisał(a): życie bez ,,grzechu,, jakieś nudne i pozbawione ,,kolorów,, mi się zdaje...
;)
życie wielu przedstawicieli kościoła którego wiarę jak widzę wyznajesz ,mają chyba podobne mojemu zdanie... ;)
żyją nad wyraz ,,kolorowo,, ;)
Nie wiem o jakim Kosciele piszesz, ja jestem Chrzescijaninem Ewangelicznym i Kosciol Pana Jezusa Chrystusa dla mnie jest jeden - rozproszony na calym swiecie wsrod ludzi prowadzonych Duchem Swietym. Zycie w grzechu pelne jest zla i przykrosci, a czasami powolnego zepsucia i zniszczenia w czlowieku tego co dobre. Zycie w Bozej obecnosci pelne jest dobra, milosci i radosci. Grzech to zawsze smierc i upadek czlowieka. Bog kocha rowniez Ciebie przyjacielu i napewno ma dla Ciebie plan na cale zycie i wiecznosc. Pytanie, czy czlowiek pragnie byc wolny w Chrystusie, czy zniewolony w swiecie ktory zmierza ku zagladzie.

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
9 marca 2013r. o 21:51
"W Ewangeliach - tak mi się wydaje - wszystko jest s k r o m n i e j s z e , pokornięjsze, prostsze. Tam są chaty; u Pawła Kościół. Tam wszyscy ludzie są równi i sam Bóg jest człowiekiem; u Pawła występuje już coś w rodzaju hierarchii; godności i urzędy. - Tak jakoś mówi mi mój WĘCH."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
9 marca 2013r. o 21:56
~Tomasz napisał(a): "W Ewangeliach - tak mi się wydaje - wszystko jest s k r o m n i e j s z e , pokornięjsze, prostsze. Tam są chaty; u Pawła Kościół. Tam wszyscy ludzie są równi i sam Bóg jest człowiekiem; u Pawła występuje już coś w rodzaju hierarchii; godności i urzędy. - Tak jakoś mówi mi mój WĘCH."
Czemu tak uwazasz przyjacielu? Ja nic takiego nie "wyczuwam" czytajac Ewangelie, Dzieje Apostolskie i listy. Prostota i Boza madrosc jest w calym nowym testamencie ktory jest Slowem Bozym :).

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
9 marca 2013r. o 22:01
"Stary Testament widziany jak ciało bez głowy;
Nowy Testament: głowa;
Listy Apostolskie: korona na głowie."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2013r. o 22:01
falco napisał(a): życie bez ,,grzechu,, jakieś nudne i pozbawione ,,kolorów,, mi się zdaje...
;)
życie wielu przedstawicieli kościoła którego wiarę jak widzę wyznajesz ,mają chyba podobne mojemu zdanie... ;)
żyją nad wyraz ,,kolorowo,, ;)


Grzech moze byc chwilowo atrakcyjny dla kogos kto nie poznal jeszcze Boga. Pan Bog jest najbardziej interesujaca Osoba jaka istnieje!
Wystarczy poczytac Biblie z uwaga na Panu Bogu by miec choc troche pojecie o Jego wspanialosci, cudownosci, madrosci, milosci,ah- nie ma slow. Przetrwac swoj czas na ziemi bez poznania Boga i doswiadczenia obfitosci Zycia od Niego - to ogromna strata. Tylko w Bogu jest rozwoj i nieograniczone poznanie.Hallelujah!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 marca 2013r. o 22:05
samo życie jest tak mało ,,trakcyjne ,, że pozostaje mi tylko grzeszyć,grzeszyć, grzeszyć... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza