Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kompetecje pracowników salonów telefonii komórkowych.

~Joanna. niezalogowany
11 marca 2013r. o 13:11
Witajcie.

Co powiecie na temat kompetencji pracowników salonów telefonii komórkowych w Bolesławcu? Przymierzam się do zawarcia umowy i miałam już wiele razy styczność z niekompetencją w różnych branżach a zważywszy na to, że chcę zawrzeć umowę, która mnie na jakiś czas zobowiąże chciałabym wiedzieć, gdzie najlepiej pójść. Nie pytam o oferty tylko o ludzi, którzy będą mi je proponować. Będę wdzięczna za podpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
11 marca 2013r. o 19:16
Podnoszę temat, bo ucieka z głównej. :)

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
11 marca 2013r. o 19:27
Nie wiem czy mogę tak napisać? T.Mobile na przeciwko PKS.
Załatwiałem ostatnio wymianę trzech telefonów i aneks[nie pierwszy raz]
Panie naprawdę pomocne i dokładnie zorientowane.
Nie' owijają w bawełnę' :]
Pozdro ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 marca 2013r. o 19:28
Szczegoly umow sa jasno okreslone na stronie operatora, tego sie trzymaj i ponizej tego nie schodz. A nawet masz mozliwosc negocjowac wiecej - czesto jest tu przyznawany jakis bonus by mocno wplynac na klienta. Jesli jest to kolejny aneks-przedluzenie mozna liczyc szczegolnie na bonusy- sprzedawca w BC i sprzedawca z W-wy przebijaja sie tutaj. Warto obu wysluchac. Postaraj sie sprawdzic w miare mozliwosci papiery, bo moze byc ich sporo do podpisania. Raczej nie ma sie tu czego bac, a pomylki sa tu rzadkie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarzabek niezalogowany
11 marca 2013r. o 21:16
ja proponuje zadzwonić do BOK sto razy lepsze oferty i lepsza obsługa od salonów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 marca 2013r. o 21:30
chyba ze warunki w BOK i na miejscu beda takie same, to polecam ruszyc sie z domu i dawac prace 'naszym' niz dokladac sie do rozbudowy biur w stolicy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
11 marca 2013r. o 21:37
~mir.ko napisał(a): chyba ze warunki w BOK i na miejscu beda takie same, to polecam ruszyc sie z domu i dawac prace 'naszym' niz dokladac sie do rozbudowy biur w stolicy :)

dokładnie, no ale zawsze można się dowiedzieć co proponują "internetowi" żeby lepiej negocjować z "miejscowymi" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jo tyż Anka niezalogowany
11 marca 2013r. o 22:59
~Joanna. napisał(a): Witajcie.

Co powiecie na temat kompetencji pracowników salonów telefonii komórkowych w Bolesławcu? Przymierzam się do zawarcia umowy i miałam już wiele razy styczność z niekompetencją w różnych branżach a zważywszy na to, że chcę zawrzeć umowę, która mnie na jakiś czas zobowiąże chciałabym wiedzieć, gdzie najlepiej pójść. Nie pytam o oferty tylko o ludzi, którzy będą mi je proponować. Będę wdzięczna za podpowiedź.

dziwne, Ja zwykle myślę, która SIEĆ ma optymalne warunki. Nigdy nie patrzę na kompetencje pracowników (szczególnie w sieci!). Umowa i jej warunki przede wszystkim!
Jakiś niezły branzłol tu się wkręca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.