Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kompetecje pracowników salonów telefonii komórkowych.

4940
#rock4 nieaktywny
12 marca 2013r. o 9:48
Myślę, że pierwszym krokiem powinno być wnikliwe wczytanie się w regulamin danej promocji. Skoro chcesz związać się na dłużej z jedną siecią i byc w pełni świadomym klientem to poświęć jeden dzień by zapoznać się z ofertami różnych operatorów.

Zdaję sobie sprawę, że dobry doradca to mniej problemów w trakcie trwania umowy. Ale rynek jest taki, że dzisiaj pracuje "tu" a jutro "tam"...

Jeśli miałbym Ci polecić osoby kompetentne w sieci komórkowej to tak jak już ktoś napisał: T-mobile na przeciw PKS. Moja żona od 5 lat (5 telefonów na firmę) przedłuża umowę u tych Pań. Niestety, oferta T-mobile w przypadku mojej żony na tyle się pogorszyła (konkurencja dale lepsze propozycje), że nawet duża kompetencja tych Pań nie będzie w stanie jej zatrzymać w tej sieci przy następnym aneksie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
12 marca 2013r. o 10:28
Jeśli chcesz przejść do sieci T-mobile ,to skorzystaj z usług salonu naprzeciwko PKS.Panie tam zatrudnione udzielą Ci konkretnych informacji na Twoje pytania. Nie polecam salonu tej sieci w markecie Carrefour !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~haha niezalogowany
12 marca 2013r. o 15:35
Ja serdecznie polecam pana w dlugich wlosach z plusa naprzeciw busow. W dodatku fajne pakiety. Plus oferuje rowniez znizki w cyfrowym polsacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9361
#police_women nieaktywny
12 marca 2013r. o 15:44
MX napisał(a):
~mir.ko napisał(a): chyba ze warunki w BOK i na miejscu beda takie same, to polecam ruszyc sie z domu i dawac prace 'naszym' niz dokladac sie do rozbudowy biur w stolicy :)

dokładnie, no ale zawsze można się dowiedzieć co proponują "internetowi" żeby lepiej negocjować z "miejscowymi" ;)



Warunki są takie same zarówno w miejscowym salonie jak i u Pani dzwoniącej z call center (niekoniecznie ze stolicy - ja pracowałam w Legnicy i Bielsko-Białej) , więc o żadnej negocjacji nie ma mowy . :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 marca 2013r. o 16:05
napisałem tak bo znam to z doswiadczenia. gdy bylem w orange pracownik se stolicy miał limitowaną ilosc bonusu w postaci wiekszej darmowej kwoty do wykorzystania przez okres umowy. przy nastepnej rozmowie juz tego nie bylo, wiec czasami warto sprawdzic. warszawa walczy o miejsca pracy bezlitosnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
12 marca 2013r. o 16:23
Ja jestem użytkownikiem Orange, bardziej z musu niż z wyboru. Orange w mojej miejscowości ma bdb zasięg. Wcześniej korzystałam z salonu na Zgorzeleckiej. Niestety od paru lat coś się pozmieniało i to na bardzo złe. Nie ma konsultanta u którego można zasięgnąć rzetelnych informacji, nie wspominając o tym że kiedy byłam tam ostatni raz, to zostałam potraktowana jak zło konieczne które przeszkodziło panu przy przeglądaniu internetu.Spławił mnie na tyle skutecznie,że teraz od 1,5 roku, wszystkie sprawy załatwiam przez internet.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klient - Orange niezalogowany
12 marca 2013r. o 21:56
~Obserwator napisał(a): Jeśli chcesz przejść do sieci T-mobile ,to skorzystaj z usług salonu naprzeciwko PKS.Panie tam zatrudnione udzielą Ci konkretnych informacji na Twoje pytania. Nie polecam salonu tej sieci w markecie Carrefour !!!!!!!!!!


Dokładnie tak proszę wystrzegaj się szczególnie niskiej pani o blond włosach w Carrefour (w punkcie Orange). Pani ta jest bardzo nie miła,nie sympatyczna,nie kompetentna bardzo opryskliwa a przede wszystkim nie nadaje się do pracy z ludźmi.Mam nadzieję że opinie nasze przeczyta ktoś z pracodawców tej pani oraz wyciągnie z tego jak najszybciej wnioski...

Ps:Do tej chwili myślałem że to tylko moje odczucia z tego punktu - ale widać jest nas więcej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klient - Plusa niezalogowany
12 marca 2013r. o 22:07
~haha napisał(a): Ja serdecznie polecam pana w dlugich wlosach z plusa naprzeciw busow. W dodatku fajne pakiety. Plus oferuje rowniez znizki w cyfrowym polsacie


Również szczerze polecam Plusa oraz punkt obsługi klienta przy Zgorzeleckiej wraz z tym panem bo jest The Best ,,w te klocki" !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.