Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ochrona w Carrefour

~x niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:02
Sami jesteście sobie winni,że was kontrolują.Wnosić do sklepu batonika to zostawić w koszu niby ze nie widziałam a to z pełna torebką na zakupy.A zlodziejstwo w Polsce rozkwita na potęgę.Ludzie ogarnijcię się i stosujcie do prostych zasad a unikniecie kompromitujących dla was sytuacji.Proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaja niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:16
~ napisał(a): Niby po co miałabym pokazywać torebkę przed wejściem do "biedry" ,stał tam ten facet i widział,ze wchodzę z torebka na ramieniu.To twoim zdaniem przed wejsciem też trzeba pokazywać co się ma w torebce? wez sie ogarnij! coś z toba nie tak? co niby miałabym wnieść do sklepu ? wąglika? ty pokazujesz przed wejsciem do sklepu co masz w torbie albo w kieszeni? to co piszesz jest chore.


wygląda na to, że wchodząc do marketu niedługo na dzień dobry będzie rewizja osobista!!!!! ci ochroniarze jak straż...odzywają się wtedy gdy nie bardzo mają racji, ale mają słabszego przeciw sobie, czyli kobiety....ba mężczyzn się boja!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:21
Nie boi się ochroniarzy ten kto nie ma nic na sumieniu.Cała reszta widocznie kombinuje coby tutaj zwęszyć i się wścieka że ochroniarze im to udaremniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:37
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): A dlaczego Cię to dziwi? Torebkę powinnaś zostawić w skrzynce ,a na zakupy udac się tylko z koszykiem.Ludzie bardzo kradną!Ochrona po to jest, by minimalizować straty.Przepraszac Cię nie miał za co.Wykonał swoją czynność,może bardziej to ty powinnaś przeprosić,że nie pokazałaś torby przed wejściem do marketu.


Niby po co miałabym pokazywać torebkę przed wejściem do "biedry" ,stał tam ten facet i widział,ze wchodzę z torebka na ramieniu.To twoim zdaniem przed wejsciem też trzeba pokazywać co się ma w torebce? wez sie ogarnij! coś z toba nie tak? co niby miałabym wnieść do sklepu ? wąglika? ty pokazujesz przed wejsciem do sklepu co masz w torbie albo w kieszeni? to co piszesz jest chore.


Sama pisałaś,że torebkę miałaś wypchaną.To normalne że ochroniarz tym się zainteresował.To nie jest chore co pisze.Jeżeli do marketu chcesz wnieść wypchną torbę powinnąś pokazać ją wcześniej ochroniarzowi lub zwyczajnie schować w schowku na torby.Wówczas nikt nie miałby wątpliwości czy przypadkiem ta wypchana torebka to nie ukryte towary ze sklepu.Tak się praktykuje w wielu krajach i jest to normalnym zjawiskiem,ale u nas wszystko dziwi i oburza.



Gdzie niby piszę ,że miałam wypchaną??? pusta była .miałam w niej telefon i portfel ,tyle tylko ,zwykła mała torebka na ramię,ale batonik by się do niej zmiescił ,ludzie ,nie kapujecie nic ,z tego co napisałam, nadgorliwy i tępy typ nie miał nic do mnie jak wchodziłam .bo co niby ,mała torebka na ramieniu .przeciętna ,jakich wiele zeszyt się w niej ledwo miescił,jemu się nudziło i postanowił się zabawić,przeciez mogłam czekoladę schować albo coś innego malutkich rozmiarów,jenu się "wydawała " za duża skoro mogłaby się zmiescić do niej mała tabliczka czekolady albo baton.Rozumiecie teraz?TOREBKA NIE BYŁA DUZA! Napisałam wyrażnie ,że tak się tłumaczył [głupio] ten ochroniaż ,pozal się Boze,że jakoby " za duża" torebka. Była mała ale on uwazał że za duza,stad moje oburzenie na buractwo takich typów,nic nie miał do roboty ,więc postanowił się pokazać ,bo moze ,kto wie? ,akurat szef miał go na oku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młoda niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:38
~ napisał(a): A dlaczego Cię to dziwi? Torebkę powinnaś zostawić w skrzynce ,a na zakupy udac się tylko z koszykiem.Ludzie bardzo kradną!Ochrona po to jest, by minimalizować straty.Przepraszac Cię nie miał za co.Wykonał swoją czynność,może bardziej to ty powinnaś przeprosić,że nie pokazałaś torby przed wejściem do marketu.


bzdura, każdy ma prawo wejść nawet z plecakiem na sklep, nie ma obowiązku zostawiania rzeczy w szafkach, a ochrona nie ma prawa zajrzeć co mamy w torebce czy w plecaku, muszą mieć do tego podstawę. W takiej sytuacji mamy prawo odmówić pokazania zawartości torebki, plecaka itp. Pamiętajcie, że ochrona nie ma prawa włożyć rąk w celu sprawdzenia czy czegoś nie posiadacie co jest własnością sklepu. W takiej sytuacji, gdy zostajemy bezpodstawnie ujęci w celu sprawdzenia możemy wystąpić o odszkodowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:47
Co za nonsens! Każdy ma prawo wejśc z plecakiem a ochroniarz ma prawo sparwdzić jego zawartość !! Jeżeli kupujący się nie zgadza na to dobrowolnie należy wezwać policję.Takie są procedury w przeciwnym wypadku tonami ludzie wynosiliby w plecakach kradzione towary bo nikt nie zgadzałby się pokazać torby..PRECZ ZLODZIEJSTWU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:47
~młoda napisał(a):
~ napisał(a): A dlaczego Cię to dziwi? Torebkę powinnaś zostawić w skrzynce ,a na zakupy udac się tylko z koszykiem.Ludzie bardzo kradną!Ochrona po to jest, by minimalizować straty.Przepraszac Cię nie miał za co.Wykonał swoją czynność,może bardziej to ty powinnaś przeprosić,że nie pokazałaś torby przed wejściem do marketu.


bzdura, każdy ma prawo wejść nawet z plecakiem na sklep, nie ma obowiązku zostawiania rzeczy w szafkach, a ochrona nie ma prawa zajrzeć co mamy w torebce czy w plecaku, muszą mieć do tego podstawę. W takiej sytuacji mamy prawo odmówić pokazania zawartości torebki, plecaka itp. Pamiętajcie, że ochrona nie ma prawa włożyć rąk w celu sprawdzenia czy czegoś nie posiadacie co jest własnością sklepu. W takiej sytuacji, gdy zostajemy bezpodstawnie ujęci w celu sprawdzenia możemy wystąpić o odszkodowanie.


"Ot, mądrego to warto posłuchac" -powiem jak Kargul czy Pawlak ,nie miał prawa i tyle, a torebeczka była mała .to on 'uwazał' ,ze 'za duza',bo musiał sie jakos wytłumaczyć ,na moje pytanie .co niby miałabym tam uktyć sam powiedział ,ze np batonika ,dlatego o tym piszę bo to skandal i powinien przeprosić .Nie mam zdrowia na chamstwo.
[ukryć]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:54
Szukasz dla siebie usprawiedliwienia.Ochroniarz po to jest by sprawdzać.MOżna mu zarzucić jedynie formę w jakiej to robi a nie sam fakt.Biorąc pod uwagę częstotliwość kradzieży ( własnie batoników, drobnych rzeczy) kontrolować powinni znacznie częściej.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.