Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ochrona w Carrefour

~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 9:56
~ napisał(a): Nie boi się ochroniarzy ten kto nie ma nic na sumieniu.Cała reszta widocznie kombinuje coby tutaj zwęszyć i się wścieka że ochroniarze im to udaremniają.


Kto się ich boi? opanuj się! Jezeli nie masz szacunku do samej samego siebie to daj sie ponizać,ja mam uczciwość i wiek za sobą i nie pozwolę się obrażać chamowi ,niech pilnuje takich jak on ,sam kradnie to innych posądza,bo kazdy sądzi według siebie,tak często bywa ,ze złodziej krzyczy -łapać złodzieja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 10:05
~ napisał(a): Szukasz dla siebie usprawiedliwienia.Ochroniarz po to jest by sprawdzać.MOżna mu zarzucić jedynie formę w jakiej to robi a nie sam fakt.Biorąc pod uwagę częstotliwość kradzieży ( własnie batoników, drobnych rzeczy) kontrolować powinni znacznie częściej.!


Jak widać nie tylko na chamstwo ale i na tępotę nie ma lekarstwa. Ochroniarz ma prawo owszem skontrolować plecak czy duża torbę ,ale żeby mała torebkę?i jeżeli nie znajduje niczego powinien powiedzieć "przepraszam ", choćby za to , że zatrzymał , zabrał czas, niesłusznie posadził .I powiem tak ; Jeżeli nikt nigdy niczego nie ukradł to boli ,takie posadzenie , a po takiej osobie co nie jedno już ukradła, to spłynie jak woda po kaczce, i nie urazi ,bo niby dlaczego jak nieczyste sumienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 10:13
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nie boi się ochroniarzy ten kto nie ma nic na sumieniu.Cała reszta widocznie kombinuje coby tutaj zwęszyć i się wścieka że ochroniarze im to udaremniają.


Kto się ich boi? opanuj się! Jezeli nie masz szacunku do samej samego siebie to daj sie ponizać,ja mam uczciwość i wiek za sobą i nie pozwolę się obrażać chamowi ,niech pilnuje takich jak on ,sam kradnie to innych posądza,bo kazdy sądzi według siebie,tak często bywa ,ze złodziej krzyczy -łapać złodzieja.


Chyba posuwasz się za daleko.! Wiek nie świadczy o uczciwości bądż jego braku!!.Twierdzenie ,że ochroniarz musi sam kraść skoro innych o to posądza jest idiotyczne i nienormalne.To jego praca i jego zadania.Gdyby ludzie nie kradli na potęgę w marketach nawet malenkich batoników i gum nie musieliby ochroniarze tak zaglądać w torby kupującym..A kradną osoby w różnym wieku, mlodzież,starsi,eleganckie damy i niechlujni panowie.Przekrój całego społeczeństwa.Jak w Niemczech Polak wchodzi do marketu to wszyscy mają go na oku, bo Polak kradnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 10:26
Jezeli będziemy się na to godzić to wszystkich wsadza do jednego wora.Nie wolno się na takie traktowanie godzić bo dostajesz zawsze to na co wyrażasz zgodę.Nie po to ludzie się kształca .zdobywają szacunek swoim uczciwym zyciem ,zeby potem ich traktowano jak pospolitych opryszków,tak samo i z tymi Polakami za granica .nie godzić się ,bo za co niby maja się wstydzic niewinni? święte oburzenie jest jak najbardziej na miejscu.Jezeli będziemy z pokora znosić .że nas niesłusznie ponizaja to jak mówi przysłowie: 'na pochyłe drzewo kazda koza skoczy".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 10:34
Nie chodzi o to.Krytykuje się tu ochroniarzy że sprawdzają ,że 'czepiają się ' jakiegoś nieskasowanego batonika.I mają rację .!! Jeżeli natomiast nieodpowiednio,niegrzecznie się zachowali to można pożalić się na nich u szefostwa z uzasadniem co niewłasciwie zrobili.Oni zapewne bez winy nie są,ale żeby ganić ich za to,że zwrocą uwagę bądż nie wpuszczą kogos z jedzonym batonem..No to ludzie bez przesady już.!! Tym bardziej nieskasowany baton..Nie przeginajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 10:50
Zgadzam się ,mozna takie sprawy załatwic grzecznie ,mnie się kiedys trafiło własnie w "kerfurze" ,moje dzieci wzieły z półki baton i zjadły,zostawiły jednak opakowanie przy sobie .żeby w kasie zapłacić jak będziemy wychodzić,zobaczył to ochroniaz ,zabrał im ten papierek i przy kasie spytał mnie czy płacę za ten baton ,który dzieci zjadły i wszystko grzecznie ,bez jakichs podejrzeń,tak ,ze można spokojnie i kulturalnie sie dogadywać i wyjasniać podobne sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2013r. o 14:28
kiedyś pewien ochroniarz jeszcze w Hipernowej zwrócił się do mnie
,,chcę sprawdzić co ma pan w torbie,, ;)
więc mu odpowiedziałem
,,sprawdz co masz w swojej,,

po utarczce słownej zaproponowałem mu wezwanie Policji i odmówił...
nie byłem niepokojony wychodząc ze sklepu...
poznajcie swoie prawa i uprawnienia ochrony a nie będziecie mieć kłopotów... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
15 marca 2013r. o 14:40
Ten młody gówniarz w "kerfurze" jest arogancki !! wszyscy pracownicy sklepu "leją" z niego. Tylko czekam aż mnie zaczepi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.