Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca jako operator CNC- pytanie

~no niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 23:44
~tak z boku patrząc napisał(a):
~byly asystent wyzszego czysciciela profi napisał(a): Witam pracowalem u pana Sachera maszynki cnc maja nowe i uzywane w dobrym stanie oprocz tej jednej ktora ma mnostwo godzin na niej robia profile do zendera :P pozdro dla myrcina bidaka co je tyle razy przeklada z palety na maszyne i na palete hihi ogolem wspolpraca moge powiedziec ze ukladala sie dobrze lecz nie zawsze ale jesli chodzi o zarobki to slabo trzeba natrzepac duzo godzin zeby naprawde BARDZO DOBRA WYPLATE zarobic

Ps. no i te kamery internetowe z mozliwoscia podgladu nawet z domu tak tylko w razie W hihihi, a kolorowy MIS siedzi i zaglada hihihi



Teraz widać dlaczego "były", widać, że poziom "hihihi" zbyt niski do tego typu pracy.


ty a moze pomyslales ze ktos nie ma polskich znakow w swoim systemie jaki DEBIL IDIOTA i TWAT :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly asystent wyzszego czysciciela profi niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 23:47
z tego co wiem to raczej nie maja ale hm technika idzie do przodu wszystko jest mozliwe... a u sachera robia tylko wpusty na zeberka w profilach calych grzejnikow nie robi sacher tylko wpusty na zeberka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
4 kwietnia 2013r. o 23:53
dzięki ,zawsze to jakieś nowe info :) prawda jest taka ze jak sie jest dobrym to można dobrze zarobić, lecz do tego trzeba czasu na wiedzę i czas spędzony z maszyna :)

PS:cos ta moja edycja mi nie wychodzi :P dubluje mi wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly asystent wyzszego czysciciela profi niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 23:56
a piszesz programy z reki na haasie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 23:56
takie cudeńka to ma Gajda od wielu lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
5 kwietnia 2013r. o 0:04
~byly asystent wyzszego czysciciela profi napisał(a): a piszesz programy z reki na haasie??


Hass ma sterowanie fanuc i nauka polega na symulatorze keller cnc, a mi sie jak na razie mieszają g kody :) potrzeba czasu
Edgecam w tym pomaga ale też nie jest to takie proste , tu pewnych rzeczy sie nie przeskoczy , trzeba sie uczyć , trzeba to lubić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly asystent wyzszego czysciciela profi niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 0:05
...jak odchodzilem od sachera potrafilem napisac program na wierceniebardzo prosty, a po do uczeniu prze mlodego angola o 7lat mlodszego pisze kosmosy na frezowanie powoli zaczynam chwtyac makra ale to jeszcze dluga droga ale juz blizej niz dalej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
5 kwietnia 2013r. o 0:11
~wiem napisał(a): takie cudeńka to ma Gajda od wielu lat


dzieki kolego , nie wiedziałem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.