Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
MZGK wygrał "śmieciowy przetarg"
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 22:04
Jak to mówią ,jak się nie obrócisz to i tak du --z tyłu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
1 maja 2013r. o 7:03
~ napisał(a): ... A o nieustanym wzroście cen paliwa i energii czy o wysokiej inflacji słyszeli? O podwyżce VATu słyszeli ?


Absurdalna wypowiedź.

Opinia Pana Macieja Małkowskiego jest w 99% prawdopodobna.
Nieuzasadniony wzrost opłat o 25% NIE SPRZYJA dobremu PR : )

PS.
Bądź dobrej myśli Kolec.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fazi niezalogowany
1 maja 2013r. o 7:15
Kolec, to ze p. Maciej powiedzial ze powinnismy liczyc, ze nam obniżą nie znaczy ze obniżą. Wg mnie napisał co władza powinna teraz zrobić. Ja uwazam ze na pewno nie obniżą. Burza przejdzie, miasto bedzie mialo dodatkową kase, a my bedziemy bulić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojti niezalogowany
1 maja 2013r. o 7:24
Hegemonie, jakie 25% ? Teraz nie segreguje i place 9 zl. Po nowemu mam płacić 15 zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
1 maja 2013r. o 7:34
~wojti napisał(a): ... jakie 25% ? Teraz nie segreguje i place 9 zl. Po nowemu mam płacić 15 zl.


"Założyłem", że w "deklaracjach" WSZYSCY BĘDĄ SEGREGOWALI.
Od pierwszego lipca : )

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojti niezalogowany
1 maja 2013r. o 7:55
Marzenie Hegemonie. Bedzie taki balagan źe ostatecznie prawie wszyscy będziemy płacić 15 zl. Miasto zrobi wszystko aby znalezc plastikowy korek w szkle, a przez to dowalić wyższą stawkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
1 maja 2013r. o 8:10
~wojti napisał(a): ... zrobi wszystko aby znalezc plastikowy korek w szkle, a przez to dowalić wyższą stawkę.


Prawdopodobnie będą przypadki nadużycia.
Ale raczej przez ... UŻYTKOWNIKÓW : )

PS.
Bądź dobej myśli ~wojti.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marek niezalogowany
5 maja 2013r. o 17:21
Chcieliscie Tuska to macie Tuska :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza