Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
MZGK wygrał "śmieciowy przetarg"
~staśio niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:08
Ja mam takie pytanie,dlaczego u nas w Polsce przy zagranicznych marketach niema zwrotu opakowań jak w innych krajach na pewno tych śmieci było by mniej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~staśio niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:25
mam pytanie do władz miasta dlaczego niema skupu opakowań szklanych np.po piwie itp.Pełno tego się wala np.na placu po mleczarni,kiedyś dostawało się za butelkę lizaka nie tylko po piwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:38
~staśio napisał(a): mam pytanie do władz miasta dlaczego niema skupu opakowań szklanych np.po piwie itp.Pełno tego się wala np.na placu po mleczarni,kiedyś dostawało się za butelkę lizaka nie tylko po piwie


Bo władze miasta nie sprzedają piwa więc nie skupują butelek. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:40
~staśio napisał(a): Ja mam takie pytanie,dlaczego u nas w Polsce przy zagranicznych marketach niema zwrotu opakowań jak w innych krajach na pewno tych śmieci było by mniej...


Śmieci byłoby tyle samo tylko leżałyby w innym miejscu. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~staśio niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 23:34
Jakoś u naszych sąsiadów za Nysom nie widać tyle butelek plastikowych i szklanych po rowach i lasach a w byle markecie jest zwrot opakowań.Jakoś miejsce zmieniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 16:09
bo tam do każdej butelki coli czy innego sptita doliczają Ci ,,pfand,, i dlatego opłaca sie nie wyrzucać opakowań...
tam jest po prostu taka bieda ze ,,walczą,, o każdy materiał wtórny a u nas ,w kraju dobrobytu i wszelkiej pomyślności jest to zbędne zawracanie sobie głowy jakimiś bzdurami...
teraz rozumiesz? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 16:24
falco napisał(a): bo tam do każdej butelki coli czy innego sptita doliczają Ci ,,pfand,, i dlatego opłaca sie nie wyrzucać opakowań...
tam jest po prostu taka bieda ze ,,walczą,, o każdy materiał wtórny a u nas ,w kraju dobrobytu i wszelkiej pomyślności jest to zbędne zawracanie sobie głowy jakimiś bzdurami...
teraz rozumiesz? :D
A może u nas się przelewa :D i opłaca się wywalić do rowu czy do lasu dziwne te Polaki :D a ty faslkowaty gdzie smiecaki ukrywasz ?:D :*

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 16:31
No ciekawy tytuł.A kto miał wygrać przetarg NFZ?cz koło gospodyń wiejskich z Ocic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.