Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
MZGK wygrał "śmieciowy przetarg"
~rys niezalogowany
5 maja 2013r. o 17:43
Ale jaja rośnie nam dziwny nowy wódz. Maciek napisał... . No niemożliwe. Jaka to zdolniacha jest i jaki geniusz błyskotliwy. Tępić takie zachowania rodzinne bo niedobrze się robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
5 maja 2013r. o 21:45
Ja tam się cieszę bo będę płacić mniej niż teraz!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
5 maja 2013r. o 22:23
Prowadzę jednoosobową dzialalnosc. Placiłam co m-c za smieci 8 zł netto a od 1.07. bedę za tę sama dzialalnosc płacić 25! I to podobno najnizsza stawka! W naszym miescie są podatki (np. od nieruchomosci) nasz wodzirej i reszta bandy wprowadziła maksymalnie najwyzsze! wstyd tu zyc, a tym bardziej pracowac, zwlaszcza na "swoim".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
5 maja 2013r. o 23:02
~rys napisał(a): Ale jaja rośnie nam dziwny nowy wódz. Maciek napisał... . No niemożliwe. Jaka to zdolniacha jest i jaki geniusz błyskotliwy. Tępić takie zachowania rodzinne bo niedobrze się robi.


Odebrałeś już swoją pensje z moich podatków? Nie? To dlaczego bronisz tej patologii? Uważam ze dobrze , ze Malkowsko o tym pisze, bo tak znalibyśmy prawdez romek tv.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 9:56
Małkowski Maciej pisze o tym,o czym Roman niespecjalnie chce mówić.Wygrała spółka,w której na kierowniczych Prezesowsko/Dyrektorskich stołkach posadził kilku kumpli ze swojego stowarzyszenia wyborczego.Trzeba im płacić za popieranie Swojego Szefa.Dotychczas Spółka pobierała 9 zeta od osoby za wywóz śmieci,teraz 15zeta! Będzie zatem darmowa kasa na opłacenie kumpli i znajomych Królika.Jeżeli spółka nie obniży kosztów wywozu śmieci,sprawa niechybnie zostanie nagłośniona,a autor zamieszania Roman Piotr zam.ul.Baczyńskiego,odczuje to na własnej grubej skórze.Wybory niebawem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
10 grudnia 2013r. o 21:29
~mieszkaniec bloku napisał(a): mam pytanie do osób mieszkających w blokach jak sobie radzą z sortowaniem śmieci mieszkam z dziewczyną w kawalerce i mamy malutkie mieszkanie 23 m2 jak moge sortowac śmieci w tak małym pomieszczeniu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 21:51
moderator napisał(a):
~mieszkaniec bloku napisał(a): mam pytanie do osób mieszkających w blokach jak sobie radzą z sortowaniem śmieci mieszkam z dziewczyną w kawalerce i mamy malutkie mieszkanie 23 m2 jak moge sortowac śmieci w tak małym pomieszczeniu ?
Przecież jest możliwość wynoszenia codziennie sortowanych śmieci,a jak was jest dwoje,to nie macie nie wiadomo ile śmieci.Ja tu nie widzę problemu.Jak się jest zaradnym,to segregowanie,jest dla niego pikuś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:03
moderator napisał(a):
~mieszkaniec bloku napisał(a): mam pytanie do osób mieszkających w blokach jak sobie radzą z sortowaniem śmieci mieszkam z dziewczyną w kawalerce i mamy malutkie mieszkanie 23 m2 jak moge sortowac śmieci w tak małym pomieszczeniu ?


No i moderator "odgrzał" temat. A więc drodzy państwo "jedźmy z tym koksem" piszmy poważnie, mniej poważnie a nawet głupio o śmieciach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima