Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Instalacja LPG

3145
#hemi nieaktywny
27 maja 2013r. o 7:20
~nyniek napisał(a): na Granicznej jest warsztat 602627306


o tym samym pisałem wcześniej pisałem :P
http://www.autogaz.boleslawiec.pl/

tematów o gazie było dużo ,ale admin chyba zrobił czystki i dupa :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyna niezalogowany
27 maja 2013r. o 13:52
Na Kosciuszki dalam auto do zagazowania i jest ok. Z regulacja tez nie bylo problemow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sergent niezalogowany
3 lipca 2013r. o 10:12
Z racji ze przymierzam się do założenia instalacji LPG w swoim aucie poszukuję sprawdzonych "gazowników" w okolicy (do 50 km). Ktoś może kogoś z czystym sumieniem polecić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LPG niezalogowany
3 lipca 2013r. o 10:53
http://autogazcentrum.eu/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zagazowana niezalogowany
3 lipca 2013r. o 10:59
AUTOGAZ. ADAM BARAN

UL. KARTUSKA 30 -32
59-220 LEGNICA, DOLNOŚLĄSKIE

Telefon: (76) 854-41-43

Polecam serdecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
3 lipca 2013r. o 11:58
Ja polecam gazowników z Granicznej. Zakładałem sobie u nich gaz w moim Mondeo i śmiga jak marzenie:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grey niezalogowany
3 lipca 2013r. o 21:40
Jeżeli chodzi o fachowca to na pewno Legnica ul.Kartuska
W Bolesławcu ten gośc na kościuszki arogancki cwaniaczek z kozą w nosie... ;) O granicznej nic nie napiszę bo tam nie byłem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2013r. o 9:44
ja montowałem na granicznej w B-cu do VW GOLF IV 1.6 gaz firmy STAG
sterownik nieco starszy (model stag 200) ale więcej nie potrzeba bo to tylko zbędne bajery
cena za instalacje i montaż razem 2000zł
uwinęli się w jedno popołudnie
instalację mam 1,5 roku i śmiga jak ta lala
dali gwarancje na 2 lata

w Legnicy miałbym w tym czasie stag 300 za 1800zł ale ten dojazd (zostaw auto na 1 dzień później odbierz, no i jeździł tak daleko na serwis, a nie daj Boże coś ci zacznie szwankować i będziesz co chwilę do Legnicy śmigać

ogólnie w Legnicy jest taniej (ok. 500zł) ale czy to się opłaca to samemu trzeba przekalkulować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.