Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Koniec świata na Jana Pawła

5134
#TOjsienka nieaktywny
27 lipca 2013r. o 14:00
TOjsienka napisał(a):
Calahan napisał(a): Tak,tak Calahanie.Heh.Byle tylko do twojego wyznania przystępowali.Nie?
Jedyne prawdziwe wyznanie to przynaleznosc do Pana Jezusa Chrystusa.

A możesz tak konkretniej?To do czego?Według Ciebie w jakim wyznaniu jest Jezusa najwięcej?
O się trochę pokręciło.
Nad wodę,ładna pogoda jest :>

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
27 lipca 2013r. o 14:03
TOjsienka napisał(a):
Calahan napisał(a): Tak,tak Calahanie.Heh.Byle tylko do twojego wyznania przystępowali.Nie?
Jedyne prawdziwe wyznanie to przynaleznosc do Pana Jezusa Chrystusa.

A możesz tak konkretniej?To do czego?Według Ciebie w jakim wyznaniu jest Jezusa najwięcej?Pana Jezusa jak Osoby nie ma w zadnym wyznaniu. Czy KK glos np. z w nim jest Pan Jezus?:) Bog jest z nami poprzez swojego Ducha Swietego ktory jest w ludziach zbawionych. Pan Jezus jest wsrod ludzi wierzacych tam gdzie 2 lub 3 sie spotyka. Dzialanie Ducha Swietego tlumic moga ludzkie nauki i przekonania, ale kazdy czlowiek moze pojednac sie Bogiem jesli zawola do Niego. Jesli ktos zna Ewangelie niech powierzy zycie Bogu w prostej modlitwie, wyzna swoje grzechy i upamieta sie. Wtedy Bozy pokoj wypelni czlowieka. Nalezy tez prosic o to, by Bog dal czlowiekowi Ducha Swietego. Jesli ktos nie wie gdzie ma miec spolecznosc z ludzmi wierzacymi niech modli sie do Boga - On odpowiada na nasze szczere modlitwy :).

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
27 lipca 2013r. o 14:04
BPM napisał(a):
Chrzescijanie [...] Nie musza, i nie potrzebuja szukac "roznych alternatyw".


Bardzo mi przykro .



Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
27 lipca 2013r. o 14:08
GosiaG napisał(a):
BPM napisał(a):
Chrzescijanie [...] Nie musza, i nie potrzebuja szukac "roznych alternatyw".


Bardzo mi przykro .


Jesli znalezlismy prawde, nie potrzebujemy alternatywy. Jesli Pan Jezus powiedzial, ze tylko On jest droga, prawda i zyciem to znaczy ze nalezy Go poznac, pojednac sie z Nim i powierzyc Jemu swoje zycie.

Czy czlowiek ktory odnalazl zycie wieczne, bedzie jeszcze szukac smierci?

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2013r. o 14:11
GosiaG napisał(a): Inaczej mówiąc człowiek doskonały to taki, który nie odróżnia dobra od zła ?


A po co gmatwać rzeczy proste? Adam i EWa zrywając owoc, poznali istotę grzechu, a zgrzeszyli bo nie posłuchali Boga!

Czysta WIARA nie potrzebuje roztrząsać tych wszystkich waszych filozoficznych dylematów :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
27 lipca 2013r. o 14:12
Calahan napisał(a):
GosiaG napisał(a):
BPM napisał(a):
Chrzescijanie [...] Nie musza, i nie potrzebuja szukac "roznych alternatyw".


Bardzo mi przykro .


Jesli znalezlismy prawde, nie potrzebujemy alternatywy. Jesli Pan Jezus powiedzial, ze tylko On jest droga, prawda i zyciem to znaczy ze nalezy Go poznac, pojednac sie z Nim i powierzyc Jemu swoje zycie.

Czy czlowiek ktory odnalazl zycie wieczne, bedzie jeszcze szukac smierci?


Bez emocji Panowie, napisałam :

''Poszukiwanie prawdy nie polega na analizie rożnych alternatyw? ''


Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2013r. o 14:13
Zgadzam się jeśli się wierzy to całą swoją istotą, żadnej alternatywy się wtedy nie poszukuje :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2013r. o 14:15
Calahan napisał(a):
GosiaG napisał(a):
BPM napisał(a):
Chrzescijanie [...] Nie musza, i nie potrzebuja szukac "roznych alternatyw".


Bardzo mi przykro .


Jesli znalezlismy prawde, nie potrzebujemy alternatywy. Jesli Pan Jezus powiedzial, ze tylko On jest droga, prawda i zyciem to znaczy ze nalezy Go poznac, pojednac sie z Nim i powierzyc Jemu swoje zycie.

Czy czlowiek ktory odnalazl zycie wieczne, bedzie jeszcze szukac smierci?


Na pewno nie będzie ale czy szukanie alternatywy jest szukaniem śmierci? życie wieczne to pojęcie bardzo abstrakcyjne a w życiu tutejszym dzieje się wiele niesprawiedliwości, wiec dlaczego tutaj (nie gdzieś tam może kiedyś) można zwątpić w boże działanie ? sama nadzieja i fanatyczna wiara to za mało żeby poznać prawdę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza