Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

śmierdzący problem

~ja niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 20:57
jestem dyskryminowany w swoim mieszkaniu przez sąsiada palacza śmierdzący swąd wdziera się wentylacją jak i przez otwarty balkon .proszę o pomoc najlepiej prawną .dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 21:22
najlepiej to możesz sąsiada cmoknąć w d..ę lub wyskoczyć z balkonu.Ludzie czy wy nie macie co do roboty,nie długo to nie będzie można w swoim domu piernąć,bo sąsiadowi będzie przeszkadzać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 21:39
~ja napisał(a): jestem dyskryminowany w swoim mieszkaniu przez sąsiada palacza śmierdzący swąd wdziera się wentylacją jak i przez otwarty balkon .proszę o pomoc najlepiej prawną .dziękuję


Paragrafu na to nie ma. Ale - masz do wyboru:
1) zaklej kratkę wentylacyjną,
2) sam zacznij palić :P ,
3) ostatecznie - zmień mieszkanie ;)
Wybór należy do ciebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koń niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 21:41
wrzuć mu skunksa do jego kratki wentylacyjnej .......................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 21:56
~ja napisał(a): jestem dyskryminowany w swoim mieszkaniu przez sąsiada palacza śmierdzący swąd wdziera się wentylacją jak i przez otwarty balkon .proszę o pomoc najlepiej prawną .dziękuję


Mam podobny problem. Nie dziwi mnie ,że jesteś wkurzony. Ja też nie mogę otworzyć okna bo smród dymu papierosowego wdziera się przez okno. Palacz "oszczędza" swoich bliskich nie kopcąc w mieszkaniu ale ma tak ograniczone myslenie ,że nie zastanawia się czy innym nie smrodzi. Jest takie pojęcie "kultura współżycia społecznego" , ale kto by się nad tym zastanawiał... Tak dumam , czy nie polać go wodą ? A co , wolnoć Tomku w swoim domku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 21:58
a dlaczego EXPERT "Skorn",jeszcze nie wypowiedział się w tym temacie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
17 sierpnia 2013r. o 22:01
~ napisał(a): Palacz "oszczędza" swoich bliskich nie kopcąc w mieszkaniu ale ma tak ograniczone myslenie ,że nie zastanawia się czy innym nie smrodzi.

Ten nieszczęsny palacz chyba nie ma nic do gadania w swoim domu i musi za oknem. Tyle jego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2013r. o 22:06
~ja napisał(a): jestem dyskryminowany w swoim mieszkaniu przez sąsiada palacza śmierdzący swąd wdziera się wentylacją jak i przez otwarty balkon .proszę o pomoc najlepiej prawną .dziękuję

faktycznie tragedia.
W dzisieszych czasach techniki sądzę że jesteś złośliwym pierdołą a nie jesteś dyskryminowamy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.