Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

śmierdzący problem

657
#agak nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 20:53
~ napisał(a):
jeżeli nie masz pojęcia o technice to może nie wypowiadaj się i nie obrażaj forumowiczów .


W takim razie oświeć mnie proszę : )

Nie rozumiem, dlaczego ludzie się obrażają, jakbym palcami wytykała i wyzywała każdego po kolei. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie na temat ludzi, którzy widzą swój czubek nosa i robią, co im się podoba bez względu na to, czy przeszkadzają komuś czy nie.

Czy założyciel wątku rozwiązał jakoś problem?

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 21:00



Czy założyciel wątku rozwiązał jakoś problem?


Nie rozwiązał i nie rozwiąże, bo ludzie to mendy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 21:25
problem śmierdzących papierosów zostaje nierozwiązany ale cieszę się że są osoby które podzielają moje zdanie jednak miałam nadzieje że zainteresuje się tym problemem jakaś osoba która mogła by coś zmienić prawnie. CHOCIAŻ JEST ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW W MIEJSCACH PUBLICZNYCH I CO Z TEGO ŚIEDZI TAKI CAP NA PRZESTANKU AUTOBUSOWYM Z FAJKĄ W ZĘBACH GDZIE NA ZEWNĄTRZ LEJE DESZCZ A POZA PRZESTANKIEM STOI DZIECKO I MOKNIE O PROSZĘ CAŁA POLSKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mendy ? niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 21:59
agak napisał(a):
~ napisał(a):
jeżeli nie masz pojęcia o technice to może nie wypowiadaj się i nie obrażaj forumowiczów .


W takim razie oświeć mnie proszę : )

Nie rozumiem, dlaczego ludzie się obrażają, jakbym palcami wytykała i wyzywała każdego po kolei. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie na temat ludzi, którzy widzą swój czubek nosa i robią, co im się podoba bez względu na to, czy przeszkadzają komuś czy nie.

Czy założyciel wątku rozwiązał jakoś problem?


Ty tylko wyraziłaś swoje zdanie ? Ty nie rozumiesz dlaczego "mendy" (ludzie) się obrażają ?? A co w takim razie rozumiesz ? W jakim świecie żyjesz Ago K. ?? ps. robisz zdjęcia ludziom, ci ludzie płacą i tych szanujesz a reszta ? To "mendy" wg. ciebie :] (ciebie z malej litery - i tak nie zrozumiesz dlaczego ;/)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 sierpnia 2013r. o 22:23
~menda ? napisał(a): skoro Twoim obrońcą jest skorn to mówi wszystko :]


co ty mówisz, ja kocham ludzi!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~palacz niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 23:19
ja palę na balkonie,bo nie moge spać- budzi mnie sasiad "dosiadajacy" swoja żonę, nie dość że jęczą jak pokutnicy to jeszcze maja skrzypiace wyro :/ Ludzie to mendy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~palacz niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 23:19
ja palę na balkonie,bo nie moge spać- budzi mnie sasiad "dosiadajacy" swoja żonę, nie dość że jęczą jak pokutnicy to jeszcze maja skrzypiace wyro :/ Ludzie to mendy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 23:23
No mendy bezczelne, mogliby Cię zaprosić.
A Ty byś ich papierosem poczęstował :P

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.