Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

śmierdzący problem

~xx niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 7:54
przyjedż na wiochę 2 km od Bolesławca to się dopiero zdziwisz jak może śmierdzieć,papieros sąsiada to pikuś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 13:38
~ napisał(a):
~ja napisał(a): jestem dyskryminowany w swoim mieszkaniu przez sąsiada palacza śmierdzący swąd wdziera się wentylacją jak i przez otwarty balkon .proszę o pomoc najlepiej prawną .dziękuję

faktycznie tragedia.
W dzisieszych czasach techniki sądzę że jesteś złośliwym pierdołą a nie jesteś dyskryminowamy !


W czasach techniki? A co to ma do rzeczy? Popieram założyciela tematu, ponieważ sama miałam podobny problem. Ludzie to mendy i jarają sobie pod oknami sąsiadów mając w dupie to, gdzie ten dym leci. Dla osób niepalących jest to wkur***ce, nie każdy chce wąchać ten smród.

Kiedyś była wzmianka o tym, że palenie na balkonie ma być karane. Ale jak rozwiązać palenie w oknie? :D Nie ma sposobu. Można pogadać z sąsiadem.. ale wątpię, by w naszym tolerancyjnym kraju to coś dało.

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mendy ?? niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 15:10
agak napisał(a): W czasach techniki? A co to ma do rzeczy? Popieram założyciela tematu, ponieważ sama miałam podobny problem. Ludzie to mendy .....


Wg Ciebie ludzie to mendy ????
A Ty kim jesteś ??
Ja nie uważam siebie za mende jak tysiące mieszkańców tego miasta i miliardy na ziemi !!
Kim trzeba być żeby tak nazywać innych ??
Za te słowa straciłaś mój szacunek bo go miałaś za to co robisz i jak to robisz !!
Wiesz pieniądze to nie wszystko !!

Zmoderowano 18.08.2013 godz.18:32 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 sierpnia 2013r. o 15:13
a kim ty jesteś, ze warto mieć twój szacunek?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 15:53
~mendy ?? napisał(a):
Wg Ciebie ludzie to mendy ????
A Ty kim jesteś ??
Ja nie uważam siebie za mende jak tysiące mieszkańców tego miasta i miliardy na ziemi !!
Kim trzeba być żeby tak nazywać innych ??
Za te słowa straciłaś mój szacunek bo go miałaś za to co robisz i jak to robisz !!
Wiesz pieniądze to nie wszystko !!



Cieszę się, że rzuciło Ci się w oczy jedno słowo z całej mojej wypowiedzi. ;)
Jeśli ktoś jest egoistycznym dupkiem nieszanującym innych, to jak go inaczej nazwać?

I co w ogóle pieniądze mają tu do rzeczy?

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 17:25
agak napisał(a): W czasach techniki? A co to ma do rzeczy? Popieram założyciela tematu, ponieważ sama miałam podobny problem. Ludzie to mendy i jarają sobie pod oknami sąsiadów mając w dupie to, gdzie ten dym leci. Dla osób niepalących jest to wkur***ce, nie każdy chce wąchać ten smród.

Kiedyś była wzmianka o tym, że palenie na balkonie ma być karane. Ale jak rozwiązać palenie w oknie? :D Nie ma sposobu. Można pogadać z sąsiadem.. ale wątpię, by w naszym tolerancyjnym kraju to coś dało.

jeżeli nie masz pojęcia o technice to może nie wypowiadaj się i nie obrażaj forumowiczów .


Zmoderowano 18.08.2013 godz.18:33 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~menda ? niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 19:45
agak napisał(a):
~mendy ?? napisał(a):
Wg Ciebie ludzie to mendy ????
A Ty kim jesteś ??
Ja nie uważam siebie za mende jak tysiące mieszkańców tego miasta i miliardy na ziemi !!
Kim trzeba być żeby tak nazywać innych ??
Za te słowa straciłaś mój szacunek bo go miałaś za to co robisz i jak to robisz !!
Wiesz pieniądze to nie wszystko !!



Cieszę się, że rzuciło Ci się w oczy jedno słowo z całej mojej wypowiedzi. ;)
Jeśli ktoś jest egoistycznym dupkiem nieszanującym innych, to jak go inaczej nazwać?

I co w ogóle pieniądze mają tu do rzeczy?


Lubisz obrażać innych !! Menda, dupek !! Nie znam Cię ani nie jestem Twoim sąsiadem lub znajomym ale tym co napisałaś pokazałaś kim jesteś. Zdjęcia umiesz robić ale ludzi masz w pogardzie !!
ps. skoro Twoim obrońcą jest skorn to mówi wszystko :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cłek ze wsi niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 20:03
Mnie dokucza sąsiad palący faje na balkonie, cały ten swąd wpada do mnie piętro wyżej przez otwarte okno. On wyznaje zasadę "wolnoć tomku w swoim domku" - zadufany gamoń!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza