Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

webasto

10064
#pawlik24121 nieaktywny
30 września 2013r. o 10:14
Witam, Gdzie w Boleslawcu znajduje sie naprawa webasto w aucie?

http://pawlikgrafy.pxd.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krzysiek niezalogowany
30 września 2013r. o 10:19
Ja mnie oczy nie mylą chyba u Pana Seneszyna przy stacji kontroli Morko ...........przed Łąką ..............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
1 lutego 2014r. o 9:25
Witam powiem krótko,ci goście co mają ten śmieszny serwis pod Łąką to się nadają ale do sprzątania po prawdziwych fachowcach,byłem u nich z popularnym i jeszcze powszechnie stosowanym eberspacherem D1lcc to powiedzieli że do niego nie ma już części i nie będą nic przy nim robić,wyśmiałem kolesi,także w bolesławcu nie ma fachowców jeśli chodzi o webasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
1 lutego 2014r. o 10:37
Ogrzewanie postojowe mokre i suche.Firmy eberspacher i webasto.Eberspacher serwis jest w Jeleniej Górze.A webasto chyba też ale najpierw zapytaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
1 lutego 2014r. o 11:14
u mnie zatarła się pompa wody mechanik rozebrał pompę wyczyścił i jest ok.
Teraz trzeba podłączyć komputer i usunąć błędy
Na wyświetlaczu pali się F--

wpisz na bolecinfo webasto są tam namiary na mechanika w Kożuchowie ja z niego skorzystam.

w Bolesławcu to szpece od zdzierania kasy


U Seneszyna jest mechanik,ale nie zawsze trzeźwy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~webasto D1LC niezalogowany
1 lutego 2014r. o 18:11
w Jeleniej Górze super obsługa 50zł diagnoza,polecam a nie te oszołomy z pod łąki heheh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
1 lutego 2014r. o 19:02
coś bliżej Jeleniej Góry jakiś telefon adres może skorzystam.
Robota na miejscu czy auto zostaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
1 lutego 2014r. o 19:25
A ja polecam mechanika Czernej. Robił mi już w sumie kilka aut (Ford, Renault, Peugeot ) i zawsze wszystko elegancko. Zawsze doradzi, nie robi i nie szuka problemów, tam gdzie ich nie ma no i w sumie ceny ma bardzo przystępne. Niejeden bierze więcej i wielkie G zrobi..... Polecam przedzwonić, gdzieś w Google na pewno jest numer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza