Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

webasto

~mrowa4577 niezalogowany
2 lutego 2014r. o 22:42
polecam chłopaka ze szczytnicy na lotnisku byłem u 4 specjalistów i tylko on dał radę naprawić mi webasto także serdecznie polecam . on ma swoją siedzibę jak sie jedzie ze szczytnicy przez lotnisko do gromadki za skupem palet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
3 lutego 2014r. o 8:51
a więc jadę na lotnisko, a nie do serwisu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
3 lutego 2014r. o 12:32
felekglina napisał(a): panowie forum służy do wymiany doświadczeń,a nie do cwaniakowania.

Nie masz dobrej rady na usunięcie usterki to się nie w...jDopisane 02.02.2014r. o godz. 18:26:
~BRUTUS napisał(a):
felekglina napisał(a):
~FEPAZDO napisał(a): Ludzie co wy z tymi garażowcami jedz tam tam p heniek a tam zdzichu tam 100 a tam 200.A pojedż do serwisu zapłać 20 zł drożej weż gwarancje org części i po kłopocie.
Nigdy bo mi się nie zepsuło ani jedno ani drugie a to drugie ma 2 lata.



chyba 200zł drożej proszę cię na serwis to mnie nie stać, faktury też nie odpiszę jak ty
No prosze cię,wiem jak będzie,mój szwagier też tak rozumuje,a na koniec jak policze to serwis 200 taniej.W serwisie masz gwarancje też od spłonięcia auta,ja na nadwoziu mam naklejke i to ogrzewanie jest do niego przypisane,jak naklejki nie masz to gwarancji nie dostaniesz.nie wiem po co na forum piane bijesz ci ludzie co naprawde coś do powiedzenia mają to ich tu niema,




kiedy naprawiałeś webasto w serwisie jestem ciekaw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gnat2 niezalogowany
3 lutego 2014r. o 12:41
Dajcie w końcu jakieś namiary na normalnych speców od Webasto. Także chce swoje wskrzesić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
3 lutego 2014r. o 13:11
ja jadę na lotnisko do Krzywej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 16:33
co to za webasto ? ja mam thermo top c i sam je wskrzesiłem, a były3 rzeczy zepsute...... , najgorzej jak jest płytka uwalona, to tylko dobry elektronik, lub nowa płytka, czasem można na krótko też, zależy czy jest analogowe , czy cyfrowe, ja mam analogowe sterowane cyfrowo , no i można sobie z tym poradzić , najgorzej jak jest całe cyfrowe , i jeszcze sterowane przez can2 (nie podłączy na krótko), też można naprawić, ale najprościej jest wówczas mieć kabel diagnostyczny , koledze kiedyś naprawiałem, to pożyczył taki kabel , i to było 1 na znaleźienie usterki , jak już wiedział , to z górki , jeśli brak kabla , to trzeba po kolei lecieć, pomka wody , pompka paliwa ,żarnik , wiatrak..... czasem głupie zapowietrzenie unieruchomi , a o to prosto jak w lecie nie używane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 0:47
W Kożuchowie regenerują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 0:47
W Kożuchowie regenerują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.