Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

webasto

8698
#felekglina nieaktywny
1 lutego 2014r. o 22:03
~Kierowca napisał(a): A ja polecam mechanika Czernej. Robił mi już w sumie kilka aut (Ford, Renault, Peugeot ) i zawsze wszystko elegancko. Zawsze doradzi, nie robi i nie szuka problemów, tam gdzie ich nie ma no i w sumie ceny ma bardzo przystępne. Niejeden bierze więcej i wielkie G zrobi..... Polecam przedzwonić, gdzieś w Google na pewno jest numer.




no ale co webasto da radę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asas niezalogowany
2 lutego 2014r. o 9:30
tylko serwis webasta w nowej soli żaden inny mi robili w kilku autach i zawsze bez kłopotu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
2 lutego 2014r. o 11:25
~Kierowca napisał(a): A ja polecam mechanika Czernej. Robił mi już w sumie kilka aut (Ford, Renault, Peugeot ) i zawsze wszystko elegancko. Zawsze doradzi, nie robi i nie szuka problemów, tam gdzie ich nie ma no i w sumie ceny ma bardzo przystępne. Niejeden bierze więcej i wielkie G zrobi..... Polecam przedzwonić, gdzieś w Google na pewno jest numer.
Nie ośmieszaj się mechanik z czernej nawet go nikomu nie polecaj R.porażka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
2 lutego 2014r. o 13:16
~asas napisał(a): tylko serwis webasta w nowej soli żaden inny mi robili w kilku autach i zawsze bez kłopotu




jakieś namiary uwagi ceny itp.


Dopisane 02.02.2014r. o godz. 13:16:

w Kożuchowie już nie robią webasto dostałem namiary na Głogów p. Mirek tel. 889-896-358 który pracował w Kożuchowie ponoć złota rączka.
W rozmowie powiedział, że diagnoza 100zł posiadają części robią na miejscu.
Jak naprawa i moje spostrzeżenia napiszę na forum.

Ponoć na lotnisku Krzywa jest też mechanik ogłasza się na CB, ale nie wiem co i jak i znamy opinii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FEPAZDO niezalogowany
2 lutego 2014r. o 15:33
Ludzie co wy z tymi garażowcami jedz tam tam p heniek a tam zdzichu tam 100 a tam 200.A pojedż do serwisu zapłać 20 zł drożej weż gwarancje org części i po kłopocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
2 lutego 2014r. o 15:43
~FEPAZDO napisał(a): Ludzie co wy z tymi garażowcami jedz tam tam p heniek a tam zdzichu tam 100 a tam 200.A pojedż do serwisu zapłać 20 zł drożej weż gwarancje org części i po kłopocie.




chyba 200zł drożej proszę cię na serwis to mnie nie stać, faktury też nie odpiszę jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
2 lutego 2014r. o 15:50
felekglina napisał(a):
~FEPAZDO napisał(a): Ludzie co wy z tymi garażowcami jedz tam tam p heniek a tam zdzichu tam 100 a tam 200.A pojedż do serwisu zapłać 20 zł drożej weż gwarancje org części i po kłopocie.




chyba 200zł drożej proszę cię na serwis to mnie nie stać, faktury też nie odpiszę jak ty
No prosze cię,wiem jak będzie,mój szwagier też tak rozumuje,a na koniec jak policze to serwis 200 taniej.W serwisie masz gwarancje też od spłonięcia auta,ja na nadwoziu mam naklejke i to ogrzewanie jest do niego przypisane,jak naklejki nie masz to gwarancji nie dostaniesz.nie wiem po co na forum piane bijesz ci ludzie co naprawde coś do powiedzenia mają to ich tu niema,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
2 lutego 2014r. o 18:26
panowie forum służy do wymiany doświadczeń,a nie do cwaniakowania.

Nie masz dobrej rady na usunięcie usterki to się nie w...j


Dopisane 02.02.2014r. o godz. 18:26:

~BRUTUS napisał(a):
felekglina napisał(a):
~FEPAZDO napisał(a): Ludzie co wy z tymi garażowcami jedz tam tam p heniek a tam zdzichu tam 100 a tam 200.A pojedż do serwisu zapłać 20 zł drożej weż gwarancje org części i po kłopocie.




chyba 200zł drożej proszę cię na serwis to mnie nie stać, faktury też nie odpiszę jak ty
No prosze cię,wiem jak będzie,mój szwagier też tak rozumuje,a na koniec jak policze to serwis 200 taniej.W serwisie masz gwarancje też od spłonięcia auta,ja na nadwoziu mam naklejke i to ogrzewanie jest do niego przypisane,jak naklejki nie masz to gwarancji nie dostaniesz.nie wiem po co na forum piane bijesz ci ludzie co naprawde coś do powiedzenia mają to ich tu niema,




kiedy naprawiałeś webasto w serwisie jestem ciekaw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.