Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Syndrom Tuska i PO.

10114
#alter nieaktywny
5 października 2013r. o 8:22
emem napisał(a): JCo do obecnego rzadu - tez mi sie nie podoba, ze nie wprowadzili wielu zmian, ktore zapowiadali. Ale zmiany, ktore zapowiada PiS to kosmos - na szczescie nawet jesli wejda do wladzy to albo nie beda w stanie tego wprowadzic, albo znow po 2 latach beda musieli odejsc :)


zabawiasz się w jasnowidza? ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
5 października 2013r. o 8:24
dokladnie. dobrze ze ida leb w leb skoro zadna nie jest idealna. zawsze to jakas presja. ktokolwqiek wygra nie napsuje za bardzo a przy wyborach szykuje sie dobra zabawa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 października 2013r. o 8:26
alter napisał(a):
emem napisał(a): JCo do obecnego rzadu - tez mi sie nie podoba, ze nie wprowadzili wielu zmian, ktore zapowiadali. Ale zmiany, ktore zapowiada PiS to kosmos - na szczescie nawet jesli wejda do wladzy to albo nie beda w stanie tego wprowadzic, albo znow po 2 latach beda musieli odejsc :)


zabawiasz się w jasnowidza? ;)


Nie alter, zdaje sobie sprawe ile te wszystkie durne pomysly beda kosztowaly :-) ale jak nie ma kasy, to nie ma realizacji pomyslow ;) wiec dzisiaj jedni i drudzy moga mowic co zrobia (to, co ludzie chca uslyszec), a realia i tak beda inne.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
5 października 2013r. o 8:27
z alter ego mozna sie chyba wyleczyc, moze za publiczne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 października 2013r. o 8:31
~mir.ko napisał(a): z alter ego mozna sie chyba wyleczyc, moze za publiczne


Nie rozumiesz natury alter ego? masz zamiar się leczyć z własnego sumienia? mam nadzieję, że jednak nie :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~O niezalogowany
5 października 2013r. o 12:41
Typowy PEOWIEC: czyta wyborczą, ogląda TVN i ich ekspertów, wierzy w propagandę sukcesu. A co złego to PIS i inni przeciwnicy (czytaj mohery). Sytuacja w kraju to wina KRYZYSU albo innych sił ale nie RZĄDU (czytaj nierządu) !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 października 2013r. o 16:30
~mir.ko napisał(a):
skorn napisał(a):
~mir.ko napisał(a): spoleczenstwo bylo zastraszone bezpodstawnymi aresztowaniami


Tylko sie pogrążasz takimi tekstami. Jesteś idealnym przykładem, jak media robią sieczkę z mózgu.


ale to jeden z powodow zawarty w analizach profesorow ktorzy zglebiali przegraną pis 5 lat temu.


Ty nie masz swojego zdania tylko musisz sie powoływać na "profesorów" albo dziennikarskie nagrody?


Dopisane 05.10.2013r. o godz. 16:30:

emem napisał(a): mir.ko takie tez podejscie wladzy do ludzi oferowal J. Kaczynski w trakcie swojego wiecu w Boleslawcu.

Co wiecej, wskazywal tez, ze za rzadow PiS ludzi nie beda rowni wobec prawa (mowil: jak jeden straci milion a ma dziesiec to mamy go gdzies, jak ktos straci 10 tysiecy a mial 10 to mu pomozemy).


Łżesz jak ostatni pies, na twoje nieszczeście ja też tam byłem, więc mogę prostować twoja propagandę. Drugi Urban.

Kaczyński powiedział, że w pierwszej kolejności pomoc będzie udzielana mniej zamożnym, którzy z tej racji dotkliwiej odczuwają utratę pieniędzy.

Czyli inaczej niż z aferą Amber Gold, gdzie kase pierw dostają poszkodowane banki i więksi wierzyciele.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2013r. o 16:43
skorn napisał(a):
Ty nie masz swojego zdania tylko musisz sie powoływać na "profesorów" albo dziennikarskie nagrody?


wole powolac sie na profesora niz doktora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.