Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Syndrom Tuska i PO.

211
skorn
5 października 2013r. o 16:48
Ja zaś wolę nie powoływać się na nikogo.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~O niezalogowany
6 października 2013r. o 10:51
Typowy PEOWIEC: czyta wyborczą, ogląda TVN i ich ekspertów, wierzy w propagandę sukcesu. A co złego to PIS i inni przeciwnicy (czytaj mohery). Sytuacja w kraju to wina KRYZYSU albo innych sił ale nie RZĄDU (czytaj nierządu) !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 22:24
A PiS jest do dupy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 23:02
~ napisał(a): A PiS jest do dupy!


za prawidlową odpowiedz zdobywasz bolec smycz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
8 października 2013r. o 23:31
Młodzi i naiwni jesteście. Do tego jeszcze łykacie propagandę, czy też socjotechnikę PO i co oczywiste i za co nie mogę mieć do nikogo pretensji - nie chcecie przyznać przed samymi sobą, że daliście sie nabrać jeden raz, a potem drugi i trzeci...
Kiedy posłanka PO pani Sawicka handlowała publicznymi szpitalami na ławeczce w parku za grubą kasę (pamiętacie kręcenie lodów) koledzy z PO kazali jej się rozpłakać przed kamerami, a Wy to łyknęliście i współczuliście kobicie. A Ona za łapówę wyprzedawała, czy też obiecywała wyprzedać nasze szpitale. Dziś jak wygląda Służba Zdrowia każdy widzi - krok po kroczku...
Pan minister Nowak uczestniczył w największych machlojach przy przetargach drogowych - i co? PO obróciło to w żart, zrobiono z niego "zegarmistrza", a Wy się z tego śmiejecie - z siebie sie śmiejecie! Nasze drogi przez tę ekipę są kilka - kilkanaście razy droższe niż w Europie Zachodniej!!! Dlaczego? Ponieważ różnica ląduje na kontach polityków PO w różnych dziwnych krajach. Śmiejcie się dalej.
Piszecie, że byliście zastraszani aresztowaniami. A ja sie nie bałem, bo nie miałem czego. Aresztowani byli politycy tacy jak Sawicka, tj. tacy, którzy okradali Nas na grubą kasę! Napiszcie kto z Waszych znajomych został pokazany podczas tych słynnych aresztowań pokazywanych w TV? Czy byli to tacy szarzy obywatele jak ja? Nie. Znów daliście się nabrać. Powiem Wam dlaczego - PO nie potrafi niczego robić tak dobrze jak straszyć ludzi PiS-em! W zamian za Wasze głosy na PO pracujemy dziś do 67 roku życia, przeżywamy zapaść Służby Zdrowia, co prowadzić musi do sprzedaży kolejnych placówek, albo przekształcania ich w spółki handlowe, a te w odróżnieniu od pozostałych mogą ogłaszać upadłość likwidacyjna i być sprzedane za psi grosz koledze z PO. Choć śpimy na węglu to dzięki mafii węglowej przeciętny Polak za 1t płaci połowę pensji zamiast 10% pensji - to właśnie do członków mafii wkraczano o 6-ej rano, a nie do staruszki z ulicy Staszica. To dzieki naszemu "słońcu Peru" Tuskowi i panu Wzrostowskiemu mamy zadłużenie prawie 1 bln złotych mimo tego, iż za ich rządów sprzedaliśmy m.in. 25% PKO BP, BGŻ, 60% PZU, 30% PGE, 60% Tauron...Zostały nam tylko rzeki, lasy i morze. A dług zamiast spadac - wzrósł i to o ile?!!! Jeśli męczę Was to zajrzyjcie do danych zadłużenia Polski za rządów PiS - zdziwicie się! A po lekturze tych danych zacznijcie w końcu myśleć! Nie dajcie sie nabierać na ocieplanie wizerunku polityka, który pokazuje sie przed kamerą z pieskiem, jesli wcześniej sprzedał 1/4 największego banku w kraju! To nie Jaro podniósł Wam VAT obiecując, że to tylko na chwilę, a potem mówiąc, że jednak na dwie!
Otwórzcie oczy, zacznijcie myśleć samodzielnie. Spójrzcie jak wygląda dziś Polska i pamiętajcie, że długów Tuska nie spłaca nawet nasze wnuki. Głosujcie dalej na PO - to długi zostaną dla praprawnuków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 października 2013r. o 23:36
~zorro napisał(a): naiwni jesteście.


Trzeci raz się chyba nie nabiorą?! :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~goguś niezalogowany
9 października 2013r. o 6:45
~zorro napisał(a): Młodzi i naiwni jesteście. Do tego jeszcze łykacie propagandę, czy też socjotechnikę PO i co oczywiste i za co nie mogę mieć do nikogo pretensji - nie chcecie przyznać przed samymi sobą, że daliście sie nabrać jeden raz, a potem drugi i trzeci...
Kiedy posłanka PO pani Sawicka handlowała publicznymi szpitalami na ławeczce w parku za grubą kasę (pamiętacie kręcenie lodów) koledzy z PO kazali jej się rozpłakać przed kamerami, a Wy to łyknęliście i współczuliście kobicie. A Ona za łapówę wyprzedawała, czy też obiecywała wyprzedać nasze szpitale. Dziś jak wygląda Służba Zdrowia każdy widzi - krok po kroczku...
Pan minister Nowak uczestniczył w największych machlojach przy przetargach drogowych - i co? PO obróciło to w żart, zrobiono z niego "zegarmistrza", a Wy się z tego śmiejecie - z siebie sie śmiejecie! Nasze drogi przez tę ekipę są kilka - kilkanaście razy droższe niż w Europie Zachodniej!!! Dlaczego? Ponieważ różnica ląduje na kontach polityków PO w różnych dziwnych krajach. Śmiejcie się dalej.
Piszecie, że byliście zastraszani aresztowaniami. A ja sie nie bałem, bo nie miałem czego. Aresztowani byli politycy tacy jak Sawicka, tj. tacy, którzy okradali Nas na grubą kasę! Napiszcie kto z Waszych znajomych został pokazany podczas tych słynnych aresztowań pokazywanych w TV? Czy byli to tacy szarzy obywatele jak ja? Nie. Znów daliście się nabrać. Powiem Wam dlaczego - PO nie potrafi niczego robić tak dobrze jak straszyć ludzi PiS-em! W zamian za Wasze głosy na PO pracujemy dziś do 67 roku życia, przeżywamy zapaść Służby Zdrowia, co prowadzić musi do sprzedaży kolejnych placówek, albo przekształcania ich w spółki handlowe, a te w odróżnieniu od pozostałych mogą ogłaszać upadłość likwidacyjna i być sprzedane za psi grosz koledze z PO. Choć śpimy na węglu to dzięki mafii węglowej przeciętny Polak za 1t płaci połowę pensji zamiast 10% pensji - to właśnie do członków mafii wkraczano o 6-ej rano, a nie do staruszki z ulicy Staszica. To dzieki naszemu "słońcu Peru" Tuskowi i panu Wzrostowskiemu mamy zadłużenie prawie 1 bln złotych mimo tego, iż za ich rządów sprzedaliśmy m.in. 25% PKO BP, BGŻ, 60% PZU, 30% PGE, 60% Tauron...Zostały nam tylko rzeki, lasy i morze. A dług zamiast spadac - wzrósł i to o ile?!!! Jeśli męczę Was to zajrzyjcie do danych zadłużenia Polski za rządów PiS - zdziwicie się! A po lekturze tych danych zacznijcie w końcu myśleć! Nie dajcie sie nabierać na ocieplanie wizerunku polityka, który pokazuje sie przed kamerą z pieskiem, jesli wcześniej sprzedał 1/4 największego banku w kraju! To nie Jaro podniósł Wam VAT obiecując, że to tylko na chwilę, a potem mówiąc, że jednak na dwie!
Otwórzcie oczy, zacznijcie myśleć samodzielnie. Spójrzcie jak wygląda dziś Polska i pamiętajcie, że długów Tuska nie spłaca nawet nasze wnuki. Głosujcie dalej na PO - to długi zostaną dla praprawnuków.

Zacznijmy od tego że żadne państwo nigdy nie wyjdzie z długu publicznego i czy to będzie rządzić Po czy Pis-iory to i tak ten dług będzie rósł i nic go nie zatrzyma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 października 2013r. o 8:35
~goguś napisał(a):
Zacznijmy od tego że żadne państwo nigdy nie wyjdzie z długu publicznego i czy to będzie rządzić Po czy Pis-iory to i tak ten dług będzie rósł i nic go nie zatrzyma


Dokładnie , ponieważ system prywatnych banków centralnych , panoszący się na tej nieszczęśliwej planecie dusi całą cywilizację. Będzie musiał chyba nastąpić jakiś reset długów, albo nacjonalizacja systemu :| nie... żydzi na to nie pozwolą.

Niemniej jednak Zorro ma rację , głosujcie dalej na POpaprańców , to będziecie mieli jeszcze mniej , wróć , więcej ... do zapłacenia.

Jak kto lubi czytać , to proszę krótkie zestawienie :

http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/

Mirek , już miałem nadzieję , że wytrzeźwiałeś , ale nadal widzę Cię w oparach propagandy :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.