Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skandal w szkole w Iwinach

~ niezalogowany
5 listopada 2013r. o 17:32
~Witam! napisał(a): Miałam wiele problemów w czasie nauki mojej córki w Gimnazjum, niestety musiałam wziąść sprawe w swoje ręce......jedyną osobą która BAAARDZO pomogła mi jest Rzecznik Praw Dziecka z Legnicy! Wystarczyła jedna rozmowa......sprawa załatwiona! a już myślałam, że zadzwonie do TVN-u i będe zmuszona opowiadać mediom co działo się w szkole mojej córki!
Pamiętajcie kochani rodzice! NIKT nie ma prawa bić Waszego dziecka!!!!!!!!!!! czy jest winne czy nie....nie ważne!!! [/c


Różne to ma skutki,takie podejscie,że niby nie wolno karac i oddać wet za wet.Mojemu synowi niegdyś w gimnazjum podpalił jeden bandyta włosy ,nie zareagowałam ,nie poszłam do szkoły szukac sprawiedliwości,nie dlatego ,że uwazałam ,ze moze syn cos zawinił.otóż nie,bandyta zaczepiał w ten sposób i inny nie mniej agresywny,takich uczniów,którzy dobrze sie uczyli ,nie palili papierosów ,nie pili alkocholu ,nie uzywali narkotyków.Chuliganem był zawsze ,wszystkich bił,jezeli ktoś się poskarżył był bity jeszcze bardziej,nie bał sie nauczycieli ani policji,w końcu grupa potrafiących sie bić chłopców w jego wieku spuściła mu rzetelne manto za pobitych kolegów,i wtedy już nie zaczepiał porzadnych uczniów w szkole ,ale i tak skończył marnie,bo w końcu trafił do odpowiedniej placówki.Tak ,ze nie zgadzam się z tym ,ze winny czy nie winny to nie wolno mu przyłożyć ,bandycie wolno ,bo on tylko taki język uznaje i szanuje [pięścią w łeb],wszelkie cackanie umacnia chuligana w przekonaniu ,ze jest bezkarny i moze robić co zechce bo wszyscy się go boją i mu nie podskoczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kosting niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:20
Hodzę do tego gimnazjum i byłem przy tym pobiciu w szatni i to w cale nie było tak jak wszyscy muwią wiec nie piszcie takich gupot jak nie wiecie o co hodzi ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kosting niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:20
Hodzę do tego gimnazjum i byłem przy tym pobiciu w szatni i to w cale nie było tak jak wszyscy muwią wiec nie piszcie takich gupot jak nie wiecie o co hodzi ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:32
~kosting napisał(a): Hodzę do tego gimnazjum i byłem przy tym pobiciu w szatni i to w cale nie było tak jak wszyscy muwią wiec nie piszcie takich gupot jak nie wiecie o co hodzi ;/


Weż do ręki słownik ortograficzny, jeżeli chcesz wypowiadać się na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~he he niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:47
agresja to nie do przyjęcia !! lecz kij ma dwa końce nigdy tak nie jest że biedak niewinny i kilku na jednego :D a ten długopis to śmiech na sali ale dziadzia w obronie to z nożem by ukuł nie długopisem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2013r. o 20:15
~ napisał(a):
~kosting napisał(a): Hodzę do tego gimnazjum i byłem przy tym pobiciu w szatni i to w cale nie było tak jak wszyscy muwią wiec nie piszcie takich gupot jak nie wiecie o co hodzi ;/


Weż do ręki słownik ortograficzny, jeżeli chcesz wypowiadać się na forum.


Co się tu dziwić dzieciarom jak piszą ,skoro dorosła osoba pisze "ukuł" ,zamiast ukłuł.Czymś ostrym się kłuje a nie kuje na miłość boską,przeraża mnie jak wiele osób mówi .że "ukuło" się igłą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie lubię takich ludzi !!!! niezalogowany
5 listopada 2013r. o 20:29
Co się tu dziwić dzieciarom jak piszą ,skoro dorosła osoba pisze "ukuł" ,zamiast ukłuł.Czymś ostrym się kłuje a nie kuje na miłość boską,przeraża mnie jak wiele osób mówi .że "ukuło" się igłą.
na miłość boską przestań się podniecać bo Ci żyłka pęknie :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gardzę tępotą i prymitywizmem niezalogowany
5 listopada 2013r. o 20:46
~nie lubię takich ludzi !!!! napisał(a): Co się tu dziwić dzieciarom jak piszą ,skoro dorosła osoba pisze "ukuł" ,zamiast ukłuł.Czymś ostrym się kłuje a nie kuje na miłość boską,przeraża mnie jak wiele osób mówi .że "ukuło" się igłą.
na miłość boską przestań się podniecać bo Ci żyłka pęknie :D :D :D



A weż się "ukuj",najlepiej młotem kowalskim.
:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego