Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Skandal w szkole w Iwinach

~jjj niezalogowany
7 listopada 2013r. o 13:21
~pani O napisał(a): nauczyciele nic nie zrobią bo im nie wolno! sami rodzice doprowadzili do sytuacji ze uczniowie są praktycznie bezkarni: wlać nie wolno - bo naruszenie cielesne, do konta nie wolno - bo poniżanie, prac społecznych na rzecz szkoły nie wolno - bo wykorzystywanie nieletnich, głosu podnieść nie wolno i do słuchu przygadać - bo uwłaczanie godności oraz poniżanie! litości!!!!! natomiast kiedy mamunia delikwenta lub delikwentki zostaje wezwana do szkoły i musi skonfrontować się z postępkami latorośli to najczęściej można usłyszeć: moja córeczka? to nie możliwe!!! Pani sie uwzięła, pani się czepia! lub: proszę pani ja sama nie mam do niego siły, nie daje sobie z nim rady!!!
wiec proszę mi tu nie stwarzać utopii - drodzy rodzice chcecie oddziaływań nauczycieli dajcie im jakies prawa do działania! bo młode pokolenie faktycznie ma zanic złe oceny i punkty karne - dzieki braku oddziaływań rodzicielskich - jak to obrazowo napisała wcześniej jedna z uczennic z Iwin- uczniowie maja na to wszystko wy.......bane!!!
Święta racja nic dodać nic ująć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 14:02
~jjj napisał(a):
~pani O napisał(a): nauczyciele nic nie zrobią bo im nie wolno! sami rodzice doprowadzili do sytuacji ze uczniowie są praktycznie bezkarni: wlać nie wolno - bo naruszenie cielesne, do konta nie wolno - bo poniżanie, prac społecznych na rzecz szkoły nie wolno - bo wykorzystywanie nieletnich, głosu podnieść nie wolno i do słuchu przygadać - bo uwłaczanie godności oraz poniżanie! litości!!!!! natomiast kiedy mamunia delikwenta lub delikwentki zostaje wezwana do szkoły i musi skonfrontować się z postępkami latorośli to najczęściej można usłyszeć: moja córeczka? to nie możliwe!!! Pani sie uwzięła, pani się czepia! lub: proszę pani ja sama nie mam do niego siły, nie daje sobie z nim rady!!!
wiec proszę mi tu nie stwarzać utopii - drodzy rodzice chcecie oddziaływań nauczycieli dajcie im jakies prawa do działania! bo młode pokolenie faktycznie ma zanic złe oceny i punkty karne - dzieki braku oddziaływań rodzicielskich - jak to obrazowo napisała wcześniej jedna z uczennic z Iwin- uczniowie maja na to wszystko wy.......bane!!!
Święta racja nic dodać nic ująć :)



To jest prawda,uczniowie mają ewidentnie wy,,,,ne,a zwłaszcza dzieci dorobkiewiczów kupczyjących wyżej niż noszą du,ę ,starzy daja kasę i dzieciary takich rodziców maja za nic nauke i nauczycieli,bo uważają ,że jedno i drugie ich nie dotyczy a obowiązek chodzenia do szkoły traktują jako zamach na ich wolność osobistą i stąd ich agresja.Maja swiadomość ,że nauczycielom nie wolno nawet zwrócić im uwagi w dosadniejszy sposób,żę są bezkarni,więc wytworzyli sobie własne pojęcie na temat swojego uczęszczania do szkoły,otóż,że robią łaskę nauczycielom,więc ci powinni im na wszystko pozwalać,bo skoro oni sa nietykalni a nauczyciele się nie liczą to wszystko jasne.Uczniowie rządzą.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 14:02
~jjj napisał(a):
~pani O napisał(a): nauczyciele nic nie zrobią bo im nie wolno! sami rodzice doprowadzili do sytuacji ze uczniowie są praktycznie bezkarni: wlać nie wolno - bo naruszenie cielesne, do konta nie wolno - bo poniżanie, prac społecznych na rzecz szkoły nie wolno - bo wykorzystywanie nieletnich, głosu podnieść nie wolno i do słuchu przygadać - bo uwłaczanie godności oraz poniżanie! litości!!!!! natomiast kiedy mamunia delikwenta lub delikwentki zostaje wezwana do szkoły i musi skonfrontować się z postępkami latorośli to najczęściej można usłyszeć: moja córeczka? to nie możliwe!!! Pani sie uwzięła, pani się czepia! lub: proszę pani ja sama nie mam do niego siły, nie daje sobie z nim rady!!!
wiec proszę mi tu nie stwarzać utopii - drodzy rodzice chcecie oddziaływań nauczycieli dajcie im jakies prawa do działania! bo młode pokolenie faktycznie ma zanic złe oceny i punkty karne - dzieki braku oddziaływań rodzicielskich - jak to obrazowo napisała wcześniej jedna z uczennic z Iwin- uczniowie maja na to wszystko wy.......bane!!!
Święta racja nic dodać nic ująć :)



To jest prawda,uczniowie mają ewidentnie wy,,,,ne,a zwłaszcza dzieci dorobkiewiczów kupczyjących wyżej niż noszą du,ę ,starzy daja kasę i dzieciary takich rodziców maja za nic nauke i nauczycieli,bo uważają ,że jedno i drugie ich nie dotyczy a obowiązek chodzenia do szkoły traktują jako zamach na ich wolność osobistą i stąd ich agresja.Maja swiadomość ,że nauczycielom nie wolno nawet zwrócić im uwagi w dosadniejszy sposób,żę są bezkarni,więc wytworzyli sobie własne pojęcie na temat swojego uczęszczania do szkoły,otóż,że robią łaskę nauczycielom,więc ci powinni im na wszystko pozwalać,bo skoro oni sa nietykalni a nauczyciele się nie liczą to wszystko jasne.Uczniowie rządzą.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dzięki Bogu-wyszłam-z-gim niezalogowany
7 listopada 2013r. o 14:06
No już bez przesady z tymi narktykami. 9 lat chodziłam do tamtejszej szkoły, 3 lata w gimnazjum. Stweirdzam fat, że owszem- wandale i hulgny to tam chodziły. Ale gdzie mieli chodzić skoro to gminne gimnazjum i każde dziecko ma prawo bytu tam.
Narkotyki- ot co Jeden jedyny raz były narkotyki, choć nie wiem do końca czy skręta z dodatkiem czegoś tam (nie znam się) można nazwac narkotykiem. No ale... jeżeli chcecie żeby był spokój to drodzy rodzice- dajcie numery i pozwolenie wszystkim nauczycielom, ze gdyby mój synek/ córka przeszkadzał na lekcji automatycznie dzwonić. I nie wymigiwiać sie pracą, bo pieniądze zawsze się zdobędą a dziecko bez zasad to potem ciężko będzie naprawić. u na te telefony troszke poskutkowały. Poza tym nauczyciele- wielu znam, wielu z nich daje sobie na głowę wejść a potem burdy że dzieciaki sobie pozwalają ! Dzieciakom szczery w Kocham Bolec.Info , nauczycielom szczera opierdzielka :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 16:15
Może dyrekcja za bardzo ulega naciskom rodziców ,którzy wierzą we wszystko, co powie dziecko; a dziecko często kłamie i manipuluje dorosłymi , mając z tego niezłą zabawę. Wszystko , co powiedzą uczniowie, i ich rodzice, dyrekcja powinna wypośrodkować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 20:08
~logiczny napisał(a): Szkoła, oczywiście tak jest najprościej. Obciążyć winą szkołę. Nikt nie widzi winy uczniów, rodziców danych uczniów! Na takie zjawiska powinien reagować rodzic który o zaistnieniu takowego się dowiedział. Poprzez zgłoszenie na policję czy inne organy zajmujące się takimi sprawami. Udostępnianie takich informacji na publicznym forum upokarza poszkodowanego. Proszę zastanowić się nad dobrem dziecka i przemyśleć swoje postępowanie! Pozdrawiam!
Na policje to powinna zglosic wlasnie p.Dyrektor jako przedstawiciel ustawowy instytucji,ktorej to sie stalo a o tym zdarzeniu zostala poinformowana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 20:12
~:) napisał(a): Rodzice wielce poturbowanego chłopaka, który też niestety nie jest bez winy. Może niech najpierw zastanowią się nad tym co robią bliscy z ich rodziny a później piszą cudowne rzeczy na bolec info. Bo raczej nie jest normalne że dorosły człowiek mówi do dzieci z pierwszej gimnazjum że jak jeszcze raz skrzywdzą jego wnusia to ich pozabija !!?? Widzicie drzazgę w oku sąsiada ale w swoim nie widzicie wielkiej kłody. Najpierw trzeba by było dowiedzieć się czy własne dziecko nie jest bez winy a dopiero "zamykać za kraty" wszystkie inne dzieci do okola, które rzekomo uwzięły się akurat za wasze dziecko. Może i twoje dziecko przy Tobie jest grzeczne miłe spokojne i mówi dzień dobry przepraszam dziękuje, ale tak na prawdę jak go nie masz na oku nie wiesz co ono robi.!! Wiec DRODZY RODZICE WIELCE SKRZYWDZONEGO DZIECKA - nie wyolbrzymiajcie sprawy "pobicia" i małej dziurki zrobionej długopisem bo taka dziurka może się nawet zdarzyć w ławce na lekcji całkiem przez przypadek. Dobre-malej dziurki?Reka sama do krwi sie rozwalila a u drugiego glowa.Hii.hii-ladna zabawa,przez przypadek

Pozdrawiam :)
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 20:22
~bla bla bla napisał(a):
~logiczny napisał(a): Szkoła, oczywiście tak jest najprościej. Obciążyć winą szkołę. Nikt nie widzi winy uczniów, rodziców danych uczniów! Na takie zjawiska powinien reagować rodzic który o zaistnieniu takowego się dowiedział. Poprzez zgłoszenie na policję czy inne organy zajmujące się takimi sprawami. Udostępnianie takich informacji na publicznym forum upokarza poszkodowanego. Proszę zastanowić się nad dobrem dziecka i przemyśleć swoje postępowanie! Pozdrawiam!


Logiczny- ale to własnie rodzice poszkodowanego umiescili takie informacje tutaj..
He,he-akurat to nie oni umiescili tu temat!Sorry,ale ktos musi ujac sie za tymi normalnymi uczniami,ktory jest zawdze szkalowany przez tzw.cwaniaczkow.Rodzice poszkodowanego do niedawna nic nie wiedzieli o tym temacie a teraz fakt-wszyscy na nich "psy"wieszaja.Dziwne,bo ciekawe jakie konsekwencje poniosa winowaojcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza