Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skandal w szkole w Iwinach

~iwiny13 niezalogowany
5 listopada 2013r. o 21:14
kiedy to było i kto się bił ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www niezalogowany
6 listopada 2013r. o 12:47
niektóre matki to powinny puknąć się w głowe bo gorszego zamętu one same narobią niż same dzieci w tej szkole a co do pobicia ostatnio to najpierw niech sprawdzą kto zaczoł a póżniej i po czyjej stronie leży wina i dopiero wtedy się wypowiadają i szukają pomocy może sam psychiatra pomoże mamusi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
6 listopada 2013r. o 12:54
Do www Dokładnie świta racja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
6 listopada 2013r. o 12:58
Weż się za naukę.Jak można robić takie błędy! bez talęcie gimnazjalisty.... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2013r. o 14:25
~! napisał(a): Weż się za naukę.Jak można robić takie błędy! bez talęcie gimnazjalisty.... :/



Ty się też weż za naukę a potem poprawiaj innych .Ty "bez talęcie" jeden. Nie wiesz trąbo jerychońska ,że słowo talent pisze się przez n ? A więc beztalencie ,razem a nie osobno.Uczył Marcin Marcina a sam głupi jak św,,,a. Ot co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hdgdvvff niezalogowany
6 listopada 2013r. o 18:32
Jestem uczennicą tej szkoły.W tej szkole dzieją się po prostu niespotykane rzeczy.Są tam uczniowie którzy terroryzują wszystkich i nie ponoszą za to praktycznie kary. ha ! co z tego że dostaną jakieś tam punkty jak oni i tak maja za przeproszeniem wyje*ane -.- dzieci sie boją chodzić do tej szkoły w sumie ja sama sie boje bo też nie mam łatwo bo są uczniowie którzy mnie wyzywają i też np popychają w szkole. Nauczyciele sobie tylko pogadają a tak na prawdę nic nie zrobią w sprawach niektórych dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2013r. o 22:19
Przeraża mnie to co czytam, bo moje dziecko niedługo pójdzie do tego właśnie gimnazjum,coraz bardziej zastanawiam się czy nie zapisać do Bolesławca???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pani O niezalogowany
7 listopada 2013r. o 8:01
nauczyciele nic nie zrobią bo im nie wolno! sami rodzice doprowadzili do sytuacji ze uczniowie są praktycznie bezkarni: wlać nie wolno - bo naruszenie cielesne, do konta nie wolno - bo poniżanie, prac społecznych na rzecz szkoły nie wolno - bo wykorzystywanie nieletnich, głosu podnieść nie wolno i do słuchu przygadać - bo uwłaczanie godności oraz poniżanie! litości!!!!! natomiast kiedy mamunia delikwenta lub delikwentki zostaje wezwana do szkoły i musi skonfrontować się z postępkami latorośli to najczęściej można usłyszeć: moja córeczka? to nie możliwe!!! Pani sie uwzięła, pani się czepia! lub: proszę pani ja sama nie mam do niego siły, nie daje sobie z nim rady!!!
wiec proszę mi tu nie stwarzać utopii - drodzy rodzice chcecie oddziaływań nauczycieli dajcie im jakies prawa do działania! bo młode pokolenie faktycznie ma zanic złe oceny i punkty karne - dzieki braku oddziaływań rodzicielskich - jak to obrazowo napisała wcześniej jedna z uczennic z Iwin- uczniowie maja na to wszystko wy.......bane!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.