Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uczciwy fotograf - fotografia ślubna

29
Bernard
28 kwietnia 2014r. o 9:30
Najlepiej znaleźć ludzi, którym dana firma już świadczyła usługi, i wypytać ich o opinie.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 10:21
Ja miałem na weselu kamera - Studio Oko ; fotki Fotograma. Polecam. Tanio i dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~helena niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 10:42
polecam fotopestka.pl wg mnie są fantastyczni.chociaż cenę mają na pierwszy rzut oka dużą jednak są tego warci.My z mężem zdecydowaliśmy się zrezygnować z kamerzysty kosztem pięknych zdjęć i powiem wam ,że warto było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 11:10
Z czystym sumienie polecam Krzysztofa: http://krzysztof20d.digart.pl/
To fotograf artysta, maluje i rysuje również portrety, myślę że lepszego w okolicy nie znajdziesz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Realista niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 13:00
A ja nie polecam nikogo . Za te ceny które sobie wołają kup dobry aparat . Poproś znajomego lub znajomą i niech cyka i filmuje całe wesele . W Bolesławcu cenią się jak w wielkich miastach a tak naprawdę 80% "fotografów " to zapaleni amatorzy którzy nie posiadają żadnego wykształcenia czy kursów w tym kierunku . Jest taki trend, że jak ktoś ma kasę kupuje najdroższy sprzęt i rżnie artystę . Po pół roku dorabiania na lewo , zakłada zakład ,studio, punkt - fotografii ślubnej , dziecięcej i Bóg wie jeszcze jakiej ( dobrze że już się nie praktykuje fotografii pośmiertnej , bo na pewno jakiś sęp by się znalazł do tej specjalizacji.
Zdjęcia to pamiątka , a nie sztuka . Zainwestuj w aparat i upamiętniaj całe życie . Jak lubisz sztukę zleć namalowanie obrazu ślubnego itd.
Ja miałem fotografa na weselu i znajomy mi też cykał foty . Przy fotografie każdy sztywnieje , pozuje , robi miny . Kumpla zdjęcia są bardziej "życiowe " , naturalne .
Szkoda kasy na pseudo fotografa .
Jeżeli jednak zdecydujesz się na jakiegoś "artystę " , to dowiedz się czy ma opłacony haracz u księdza który będzie dawał ślub , bo jak nie to koszta przejdą na ciebie i cena "usługi " wzrośnie 200-300 zł. Książęta :P dokładnie znają cenniki poszczególnych artystów :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 13:18
Księdza też nie "zatrudniaj" - sam sobie ślubu udziel:P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~666 niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 13:43
Polecam Majewskiego.
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy no i profesjonalny sprzęt.
Może do tanich nie należy, ale przynajmniej później jest przyjemność oglądania zdjęć i filmu. :) My byliśmy bardzo zadowoleni z Jego usług.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 13:50
Każdy tu kogoś innego poleca/Ten tego, ten tamtego i bądż tu człowieku mądry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima