Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak pomóc córce ?

~matka niezalogowany
15 listopada 2013r. o 22:31
Poradzcie mi co mam zrobic zeby pomoc swojej corce. Jej maz Rafal razem z matka nekaja psychicznie moja corke. Ziec jest alkoholikiem (ona zaczela pic razem z nim). Nawet nie pozwalaja jej na kontakty z rodzina,kontroluje jej komorke. Corka probowala popelnic samobojstwo. Jak jej pomoc? Pomozcie prosze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
15 listopada 2013r. o 22:45
Chciała popełnić samobójstwo bo ktoś kontroluje jej komórkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2013r. o 22:47
Zgłoś sprawe na policji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
15 listopada 2013r. o 22:50
~majętny Stef napisał(a): bo ktoś kontroluje jej komórkę?
Nie pozwalają jej na kontakt z rodziną. Tak jest napisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
15 listopada 2013r. o 22:53
proponuje przypomniec corce czym jest rozum i olac towarzystwo. inaczej dobrze jej tam, jak widac impreza goni imreze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
15 listopada 2013r. o 22:58
Rady niesamowite. I to niby ja jestem na tym forum największym dziwny czlowiek em.
Koniec żartów.
Jeśli ten temat jest w100% poważny to proszę o szczegóły na prywatnej wiadomości. Coś poradzimy, coś zdziałamy, gwarantuję.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2013r. o 23:01
rzeczywiscie jestes najwieszy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 listopada 2013r. o 23:07
po próbie samobójczej trafiła na 1000-lecia,czy nie? Bo zwykle osoby po takiej próbie tam trafiają na leczenie,obserwację...

Z postu wynika,ze : z jednej strony jest kontrolowana ,a z drugiej imprezuje z zięciem.
To jej tam dobrze ,czy źle w końcu?
:|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza