Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak pomóc córce ?

11202
#Anonim11202 nieaktywny
15 listopada 2013r. o 23:54
Weryfikację potrzebujących pozostaw mnie. Nic nie stracę, zdobędę doświadczenie, a przy pomocy wybitnych prawników i współpracy z policją mogę ,,troszku" zdziałać. Jednak jak wolicie mnie dalej obrażać, proszę bardzo, ci co potrzebowali pomocy, u mnie znaleźli, a raczej z moją pomocą. pozdro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11459
#RoksanaM nieaktywny
16 listopada 2013r. o 0:14
Na poczatku to ona tego musi chciec. Ja na Pani miejscu spotkala bym sie z corką sam na sam i porozmawiala z nią ze takie zycie to nie zycie namowila ja na rozmowe z psychologiem. Moze on zmotywowal by ją do lepszego zycia. Musi popatrzec na swoje zycie z innej perspektywy. A jezeli ma dzieci to tym bardziej powinno to ją zmotywowac. Sama tez powinna zrozumiec ze takie zycie nie ma sensu i nawet gdy rozwiedzie sie ze swoim mezem to napewno napotka na swojej drodze innego lepszego czlowieka, jak widac ma kochajacą matke ktora chce jej pomoc. Na zmiane nigdy nie jest zapozno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
16 listopada 2013r. o 0:39
Dziwny ten temat :> :) ...
Jakby faktycznie było coś " nie halo" ,dziewczyna wróciłaby do matki,a nie "zagłębiała" się w alkoholu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
16 listopada 2013r. o 0:48
,,Dziwne" jest wszystko, czego sami nie doświadczyliście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
16 listopada 2013r. o 0:56
noo..coś w tej "teorii" jest ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
16 listopada 2013r. o 1:09
Zadzwoń może na niebieską linię... lub coś podobnego. Znacie ludzie jakąś pomocną infolinię? Podpowiedzcie kobiecie, chce ratować swoje dziecko, które może nieświadomie "ginie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
16 listopada 2013r. o 1:13
Znieczulica już podkasa rękawy, żeby pomóc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2013r. o 7:34
niebieska linia....hehehe daj spokój......
nie zrobią nic !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.