Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Stawki za sakramenty

11202
#Anonim11202 nieaktywny
21 listopada 2013r. o 20:33
~który to ksiadz?? napisał(a): http://www.sanktuarium.boleslawiec.pl/strona/index.php/duszpasterze

No piękna strona, ale co w związku z tym?
Nie wikary ustala cennik, a kustosz. Wikarzy się wymieniają, cennik pozsotaje, a nawet ostatnimi czasy chyba rośnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~222 niezalogowany
21 listopada 2013r. o 22:01
Czy ktos wie czy jutro można sie wyspowiadać w parafii Chrystusa Króla?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2013r. o 22:23
~ napisał(a): Ciekawe jaką cenę trzeba zapłacić za miejsce w niebie ?


Jak to jaką? Co łaska. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
21 listopada 2013r. o 22:37
zula999 napisał(a): Ja parę lat temu chrzciłam córkę na osiedlu kwiatowym i jak zapytałam księdza o kwotę to powiedział:-co łaska.Myślę,ze nadal tam tak jest


Nadal wszystko jest co łaska.
Od trzech lat ksiądz nie bierze ani jednej złotówki za pogrzeb, a ceremonię odprawia z klasa, nie z łaską. Zawsze na pogrzebie prosi o to, aby każdy w swojej parafii zamówił msze intencyjną za zmarłą osobę i każdy "załatwia" to zgodnie z własnym sumieniem.
Chrzciny także zrobił bez problemu, mimo iż rodzice są bez ślubu kościelnego.

Ksiądz ze Staszica na pogrzeb mojego wujka spóźnił się chyba godz. dał wyraźnie odczuć co myśli o parafianach, którzy przyszli i zapłacili niewielkie co łaska (zwłaszcza, że pochowany był nieubezpieczony i wszystko poszło z naszej kieszeni). Msze odprawił chyba w 7 min!!!!

Powołanie- powołaniem, a biznes to biznes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maja niezalogowany
21 listopada 2013r. o 23:03
jestem parafianka ksiedza Gidzinskiego ,u którego załatwiałam już dwa pogrzeby i było bez żadnego cennika taki ksiądz jak ten to naprawde jest z powołania.Nie mogę uwiezyć w oszczerstwa pisane na jego temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mis z okienka niezalogowany
21 listopada 2013r. o 23:32
MJ napisał(a): Ksiądz ze Staszica na pogrzeb mojego wujka spóźnił się chyba godz. dał wyraźnie odczuć co myśli o parafianach, którzy przyszli i zapłacili niewielkie co łaska (zwłaszcza, że pochowany był nieubezpieczony i wszystko poszło z naszej kieszeni). Msze odprawił chyba w 7 min!!!!

Wyssane z palca złośliwe oszczerstwa! Nie da się mszy św odprawić w 7 minut. To jest perfidne kłamstwo!


Zmoderowano 21.11.2013 godz.23:43 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~naat niezalogowany
22 listopada 2013r. o 6:11
Ja tez nie uwierze w te bzdury... akurat ksiadz ze staszica to chyba jeden z normalniejszych jakich mamy w naszym cudownym miescie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
22 listopada 2013r. o 8:10
~mis z okienka napisał(a):
MJ napisał(a):
Ksiądz ze Staszica na pogrzeb mojego wujka spóźnił się chyba godz. dał wyraźnie odczuć co myśli o parafianach, którzy przyszli i zapłacili niewielkie co łaska (zwłaszcza, że pochowany był nieubezpieczony i wszystko poszło z naszej kieszeni). Msze odprawił chyba w 7 min!!!!


Wyssane z palca złośliwe oszczerstwa! Nie da się mszy św odprawić w 7 minut. To jest perfidne kłamstwo!Zmoderowano 21.11.2013 godz.23:43 - powód: błąd cytowania (moderator)


da się , byłam kiedyś na 10 minutowym chrzcie , we wsi pod Bolesławcem , chrzestny nawet nie zdążył świecy odpalić

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza